Ten Hag zdradził, kiedy do gry wróci Christian Eriksen

Niemal od końca stycznia kontuzjowany pozostaje Christain Eriksen, który zmaga się z urazem stawu skokowego. Najnowsze informacje na temat zdrowia Duńczyka przekazał w rozmowie z mediami Erik ten Hag.

Christian Eriksen
Pressfocus Na zdjęciu: Christian Eriksen
  • Christian Eriksen od dłuższego czasu pozostaje kontuzjowany
  • Duńczyk ma problemy ze stawem skokowym
  • Erik ten Hag zapowiedział, że pomocnik wróci do gry po przerwie reprezentacyjnej

Jest wstępna data powrotu na boisko Christiana Eriksena

Po udanym sezonie w barwach Brentford Christian Eriksen zanotował znakomite wejście do Manchesteru United. Duńczyk imponował w rozegraniu, notując wiele asyst. Niestety jego dobrą passę zatrzymała poważna kontuzja. Z powodu urazu stawu skokowego 31-latek opuścił już 11 kolejnych meczów.

Kibice Czerwonych Diabłów nie mogą się doczekać, aż Duńczyk wróci do zdrowia i będzie mógł znów czarować swoimi podaniami. Pozytywne informacje na temat stanu zdrowia pomocnika przekazał w piątek Erik Ten Hag

– Christian Eriksen na pewno jeszcze zagra w obecnym sezonie. Nie jestem jednak w stanie teraz przewidzieć daty jego powrotu na boisko. Wiem, że robi postępy w rehabilitacji. Wszystko przebiega zgodnie z planem i niedługo go zobaczymy. Na pewno jednak nie przed przerwą reprezentacyjną – stwierdził opiekun Manchesteru United. 

Do tej pory Duńczyk rozegrał w obecnej kampanii 31 spotkań. Jego bilans to dwie bramki i dziewięć asyst. 

Sprawdź również: Rashford bez konkurencji w lutym. Trzecia taka nagroda dla Anglika

Komentarze