Howe: Musimy zagrać na naszym najwyższym poziomie z Chelsea

Piłka Premier League
Obserwuj nas w
fot. Nike Na zdjęciu: Piłka Premier League

AFC Bournemouth zagra u siebie z Chelsea FC w środowym meczu 24. kolejki angielskiej Premier League. Eddie Howe, menedżer Wisienek, powiedział, że jego podopieczni muszą rozegrać świetne spotkanie, aby myśleć o zdobyczy punktowej.

Czytaj dalej…

– Wiemy, że musimy zagrać na naszym najwyższym poziomie, jeśli chcemy coś wyciągnąć z meczu z Chelsea – powiedział Howe, cytowany przez BBC.

– Ostatnio sporo się mówiło na temat gry Chelsea. Za każdym razem, gdy się z nimi mierzymy, to oni są jednak jedną z najlepszych drużyn – dodał.

Cały czas nie wiadomo, czy w ataku AFC Bournemouth zagra przeciwko The Blues napastnik Callum Wilson. – Jego występ w tym spotkaniu jest niepewny. Będziemy musieli poczekać jaki postęp będzie od teraz do samego meczu. Ma problem ze swoim kolanem – przyznał szkoleniowiec.

Jego podopieczni zajmują 12. miejsce w tabeli Premier League ze zdobytymi 30 punktami. Drużyna ze Stamford Bridge ma 47 “oczek” i plasuje się na czwartej pozycji. Początek środowego spotkania na Vitality Stadium o godzinie 20.45.

Komentarze