Holland tymczasowym następcą Sarriego?

Kibice Chelsea
Kibice Chelsea fot. Rafał Rusek

Według informacji zamieszczonych na łamach The Telegraph, jeśli w przyszłym tygodniu zwolniony z Chelsea FC zostanie Maurizio Sarri, to jego miejsce będzie miał zająć Steve Holland.  48-latek w przeszłości pracował już w londyńskim klubie, a obecnie jest asystentem Garetha Southgate’a w reprezentacji Anglii.

Czytaj dalej…

Londyńczycy co prawda ostatnio wywalczyli awans do 1/8 finału Ligi Europy, ale w żadnym stopniu nie poprawiło to notowań Sarriego w oczach działaczy The Blues, co sugerują angielscy dziennikarze. Wszystko wskazuje zatem na to, że niebawem drogi włoskiego trenera i przedstawiciela Premier League się rozejdą.

Jeśli wierzyć angielskim mediom, to aktualnie na pierwszym miejscu w kontekście pracy w Chelsea typowany jest Holland, który miałby być w londyńskim klubie menedżerem tymczasowym do końca trwającego sezonu.

Przypomnijmy, że w niedzielne popołudnie Chelsea zagra na Wembley w finale Pucharu Ligi Angielskiej, mierząc swoje siły z Manchesterem City. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 17:30. Ekipa ze stolicy Anglii przystąpi do swojego starcia, chcąc za wszelką cenę zmazać plamę po przegranym 0:6 meczu z Obywatelami.

Komentarze