Gonzalo Higuain
Gonzalo Higuain fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Higuain: Najważniejsze jest to, czego chce Hazard

Wciąż nieznana jest przyszłość Edena Hazarda. Tymczasem na temat swojego klubowego kolegi wypowiedział się ostatnio Gonzalo Higuain, który dał do zrozumienia wszystkim, że przedstawicielom Chelsea FC trudno będzie zniechęcić Belga do transferu do Realu Madryt.

Czytaj dalej…

– Co ja mogę powiedzieć na ten temat? To są sprawy, w które zaangażowane są władze klubu i sam zawodnik. Z drugiej strony, jeśli Eden chcę zmienić klub na inny, to trudno będzie zmienić jego zdanie i nastawienie – powiedział napastnik The Blues w rozmowie z ESPN.

– Hazard to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Oczywistością jest to, że zawodnik w takiej dyspozycji, w jakiej jest Eden, może być wzmocnieniem każdej drużyny – zaznaczył Higuain.

– Najważniejsze w kontekście przyszłości piłkarza jest jednak to, czego chce Hazard. Ja nie mogę nic zrobić – kontynuował.

– Eden nie pytał mnie o życie w Madrycie. W każdym razie, jeśli zdecyduje się na transfer, to będę życzył mu powodzenia. Chociaż mam nadzieję, że zostanie w Chelsea – skwitował.

Komentarze