Guidetti towarem rozchwytywanym

FC Nantes
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: FC Nantes

Jak donoszą włoskie media dużym zainteresowaniem w trakcie trwającego okna transferowego cieszy się John Guidetti. Piłkarz w minionym sezonie bronił barw Celticu Glasgow, gdzie był wypożyczony z Manchesteru City.

Czytaj dalej…

Wśród klubów, które chętnie widziałby urodzonego w Sztokholmie napastnika wymienia się między innymi: Hellas Verona, Lazio, Aston Villa, Norwich City, Sporting Lizbona, Fenerbahce, Spartak Moskwa i  Olympique Lyon.

Najnowsze doniesienia wskazują, że do grona potencjalnych kupców piłkarza dołączyły też takie ekipy jak: Udinese, Sevilla, Fiorentina oraz Torino.

Problemem dla wielu klubów mogą być jednak wymagania finansowe zawodnika. John Guidetti jest obecnie wolnym piłkarzem, bo dobiegła już końca jego umowa z Obywatelami. Aczkolwiek zawodnik liczy, że w nowym klubie będzie mógł otrzymywać apanaże w wysokości 1,8 miliona euro rocznie, co skutecznie tonuje zainteresowanie kilku klubów.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie we wszystkich rozgrywkach 23-latek rozegrał 35 spotkań, zdobył 15 bramek i zanotował 12 asyst.

Komentarze