Gracz City zmienia sponsora. Rekordowa umowa

Po Neymarze i Griezmannie, a także wielu innych gwiazdach światowego futbolu, Puma ogłosiła wzmocnienie swojej "kadry" nowym nazwiskiem. Kontrakt z odzieżowym gigantem podpisał Jack Grealish, piłkarz Manchesteru City.

Jack Grealish (Manchester City)
PressFocus Na zdjęciu: Jack Grealish (Manchester City)
  • Jack Grealish zmienia sponsora technicznego
  • Anglik poprzednio związany był z Nike
  • Teraz 27-latek podpisał umowę z Pumą

Puma wzmacnia kadrę reprezentantem Anglii

Jack Grealish już od dłuższego czasu był łączony ze zmianą sponsora technicznego. Piłkarz od kilku tygodni nosił buty marki, która teraz oficjalnie potwierdziła “pozyskanie” skrzydłowego Manchesteru City. Poprzednio Anglik był związany z Nike.

– Chcemy, aby Jack stał się jedną z najważniejszych twarzy marki, zarówno w piłce nożnej, jak i w kulturze. Jego obecność w naszych szeregach otwiera możliwości aktywnego działania na wielu polach, między innymi w kwestii inicjatyw dotyczących mody, a także współpracy z nim w osobistych sprawach – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie prasowym marki, ogłoszonym przez Johana Adamssona, szefa marketingu sportowego w PUMA Global.

Jeśli chodzi o sam kontrakt, na razie wiemy tylko tyle, że 27-latek podpisał „długoterminową” umowę. Natomiast media są zgodne – Grealish powinien zostać najlepiej opłacanym Anglikiem, jeżeli chodzi kontrakt z osobistym sponsorem technicznym. Reprezentant Anglii ma otrzymywać około 4,5 miliona euro za sezon gry.

Komentarze