Gündogan: Nie możemy poczuć się zbyt komfortowo

Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Manchester City zagra u siebie z FC Schalke 04 we wtorkowym rewanżu w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ilkay Gündogan, pomocnik Obywateli, powiedział, że jego zespół nie może poczuć się zbyt komfortowo po wygranej w pierwszym spotkaniu w Gelsenkirchen 3:2.

Czytaj dalej…

– Ostatnie szokujące wyniki w tych rozgrywkach po prostu okazują nam, że nie możemy poczuć się zbyt komfortowo zwłaszcza po wyniku osiągniętym na wyjeździe. To był świetny rezultat. Osiągnięcie go w fazie pucharowej Ligi Mistrzów sprawia, że jesteś zadowolony i możesz spokojnie podejść do rewanżu – powiedział Gündogan, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

– Schalke musi strzelić dwa gole tutaj. Nie wolno nam jednak poczuć się zbyt komfortowo. Powinniśmy grać po swojemu i walczyć o zwycięstwo, a wtedy jestem pewien, że awansujemy – dodał.

– Awans sprawi, że osiągniemy już taki sam wynik w Lidze Mistrzów jak w poprzednim sezonie, nic więcej i nic mniej. Wtedy będziemy mogli zobaczyć, z kim będziemy rywalizować. Nie możemy jednak o tym mówić, bo jeszcze nie awansowaliśmy – podkreślił.

Komentarze