Ferdinand o grze w ping ponga z Ronaldo. “To była próba hartowania go”

Cristiano Ronaldo słynie ze swojej niezwykłej ambicji. Legendarne są anegdoty o tym, że Portugalczyk w niczym nie lubił przegrywać. Ostatnio ciekawą historię o grze z gwiazdą światowej piłki nożnej w ping ponga opowiedział Rio Ferdinand.

Cristiano Ronaldo i Rio Ferdinand
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo i Rio Ferdinand
  • Rio Ferdinand opowiedział o kulisach gry w tenisa stołowego z Cristiano Ronaldo
  • Anglik przekonywał, że mecze w ping ponga między nim a Portugalczykiem były jak rywalizacje Rogera Federera z Rafaelem Nadalem
  • Były defensor jednocześnie przyznał, że prawie zmusił CR7 do płaczu

Rio Ferdinand o rywalizacji z Ronaldo

Cristiano Ronaldo dzisiaj broni barw Al-Nassr. W swoim piłkarskim CV ma jednak także takie kluby jak: Manchester United, Real Madryt, czy Juventus. W pierwszym z wymienionych miał okazję grą w tenisa stołowego z Rio Ferdinandem, co Anglik wspomina z uśmiechem.

Ja i Quinton Fortune, inny nasz kolega z drużyny, często go drażniliśmy – mówił były obrońca Manchesteru United i reprezentacji Anglii w rozmowie na antenie radia KIIS FM 106.5.

Był dużo młodszy od nas. Być może wszystko było na granicy znęcania się, ale to była tylko próba zahartowania go, zwiększenia odporności na stres – kontynuował Ferdinand.

Graliśmy co drugi dzień, to było jak rozgrzewka. Próbowałem to rozsmarować wszędzie. I pokonał mnie. Byłem ja i on, byliśmy pierwsi i drudzy, jak Federer i Nadal. Gdyby pokazywano to w telewizji, bilibyśmy rekordy – przekonywał Anglik.

Prawie się rozpłakał, ale był gotowy do rywalizacji – zakończył Ferdinand.

Czytaj więcej: Lukaku goni najlepszych w Europie, w tym Ronaldo i Lewandowskiego

Komentarze