Erik ten Hag obejrzy z trybun najbliższy mecz Man Utd

Erik ten Hag
Pressfocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Najnowsze raporty z Anglii sugerują, że Erik ten Hag jest już na wyspach. Nowy trener Man Utd przyleciał do Londynu prywatnym odrzutowcem. Według dziennikarzy Daily Mail, Holender obejrzy z wysokości trybun najbliższe starcie Czerwonych Diabłów przeciwko Crystal Palace.

  • Erik ten Hag przyleciał do Londynu
  • Szkoleniowiec zjawi się na meczu Crystal Palace – Man Utd
  • Holender obejrzy poczynania Czerwonych Diabłów wraz ze swoim asystentem

Specjalny gość na stadionie Crystal Palace

Erik ten Hag wkrótce przejmie stery w Man Utd. W angielskich mediach nie brakuje plotek transferowych odnośnie letnich wzmocnień kubu za premierowej kadencji Holendra. Tymczasem dziennikarze Daily Mail doszli do wieści, z których wynika, że 52-latek jest już na wyspach.

Szkoleniowiec wraz ze swoim asystentem Michtellem van der Gaagiem wylądowali w środę na lotnisku w Londynie. Obaj panowie powinni być obecni w niedzielę na Selhurst Park podczas meczu Crystal Palace – Man Utd. Dalej jednak pracują zdalnie dla Czerwonych Diabłów, nie przeszkadzając Ralfowi Rangnickowi w przygotowaniach do ostatniego pojedynku w sezonie.

Ekipa z Old Trafford na pewno nie zagra w Lidze Mistrzów. Pocieszeniem będzie gra w Lidze Europy, co dla Cristiano Ronaldo jest pewną nowością. Portugalczyk od 20 lat regularnie brał udział w elitarnych rozgrywkach, jednak nie zamierza opuszczać zespołu w tym trudnym momencie. Erik ten Hag planuje kadrową rewolucje wraz z CR7 na pokładzie, dlatego nie ma mowy o szybkiej ucieczce 37-latka.

Czytaj więcej: Jaka wojna? Na Krymie udają, że jej nie ma

Komentarze