Kibice Arsenalu
Kibice Arsenalu fot. SPORT PICTURES

Emery: Pierwsza czwórka? Wszystko zależy od nas

Menedżer Arsenalu Unai Emery stwierdził, że jego zespół ma wszystko w swoich rękach w walce o miejsce w pierwszej czwórce ligowej tabeli. W środę Kanonierzy rozegrają ważne spotkanie z Wolverhampton.

Czytaj dalej…

Obecnie Arsenal zajmuje piąte miejsce w tabeli z jednym punktem straty do trzeciego Tottenhamu i czwartej Chelsea. Kanonierzy mają również jedno rozegrane spotkanie mniej od The Blues.

– Wszystko mamy w naszych rękach – powiedział Emery. – Na początku sezonu, po zimie, mieliśmy problemy w tabeli – kontynuował.

– Nasza droga się nie zmienia. Znajdujemy się w sytuacji, w której istnieje duża szansa na zrealizowanie pierwszego celu. Kluczowe momenty są teraz. Jutro czeka nas wielki moment i wielki mecz dla nas – mówił menedżer Kanonierów.

– To dobry moment, aby pokazać i spróbować zrobić wszystko, co w naszej mocy, ale z inteligencją, ponieważ musimy grać sercem, ale przede wszystkim powinniśmy mieć czyste umysłu – mówił Emery.

Emery nie spodziewa się, aby zespół Wolverhampton ułatwił im zadanie. – Jutro będą mocno naciskać. Pracowałem tutaj niezbyt długo, ale wszystkie drużyny przeciwko którym gramy chcą z nami walczyć i grają z dużą motywacją – dodał

Komentarze