Emirates Stadium
Emirates Stadium fot. Wojciech Witkowski

Emery: Jest wielka frustracja

Arsenal FC przegrał u siebie z Crystal Palace FC 2:3 w niedzielnych derbach stolicy w Premier League. Unai Emery, menedżer Kanonierów, był bardzo rozczarowany po tym spotkaniu.

Czytaj dalej…

– Jest wielka frustracja, bo to była wielka szansa. Można jednak powiedzieć, że we wcześniejszych meczach też mieliśmy wielką szansę i zdobyliśmy mnóstwo punktów. Cały czas jesteśmy na pozycji, która pozwala nam zrealizować nasz pierwszy cel, a jest nim gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie – powiedział Emery, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Możemy to zrealizować w Premer League lub w Lidze Europy. Teraz przegraliśmy i straciliśmy wielką szansę, ale to nie zmienia naszego nastawienia. Musimy przygotować się do następnego meczu przeciwko Wolverhampton. Wszystko jest w naszych rękach i zajmiemy miejsce w pierwszej czwórce, jeśli będziemy wygrywać – dodał hiszpański szkoleniowiec.

Jego podopieczni zajmują czwarte miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co piąta Chelsea. W środę Kanonierzy zmierzą się na wyjeździe z Wilkami.

Komentarze