Duże nazwiska na liście potencjalnych następców Moyesa w West Hamie

David Moyes
PressFocus Na zdjęciu: David Moyes

Przyszłość Davida Moyesa na stanowisku menedżera West Hamu United stoi pod znakiem zapytania. Według brytyjskich mediów władze londyńskiego klubu rozglądają się już za potencjalnymi następcami. Wśród kandydatów wymienia się między innymi Marcelo Bielsę, Thomasa Tuchela i Mauricio Pochettino.

  • West Ham United doznał w piątek piątej z rzędu ligowej porażki i znajduje się tuż nad strefą spadkową
  • Słabe wyniki sprawiły, że pod znakiem zapytania stanęła przyszłość w klubie Davida Moyesa
  • Marcelo Bielsa, Mauricio Pochettino i Thomas Tuchel to potencjalni następcy szkockiego szkoleniowca

West Ham United rozgląda się za nowym trenerem

W piątek West Ham United przed własną publicznością przegrał 0:2 z Brentfordem. Dla Młotów była to piąta z rzędu ligowa porażka oraz już jedenasta w obecnym sezonie. W efekcie West Ham znalazł się tuż nad strefą spadkową. 

Ostatnie wyniki sprawiły, że przy dalszej pracy Davida Moyesa z zespołem stanął znak zapytania. Choć władze klubu zapewniają o pełnym wsparciu dla szkoleniowca i nie zamierzają podejmować nerwowych ruchów, według Mail Plus chcą być przygotowani na każdą ewentualność i rozglądają się już za potencjalnymi następcami. 

Jak informuje Mail Plus przyszłość Moyesa uzależniona jest od wyników drużyny w trzech najbliższych spotkaniach przeciwko Leeds United, Wolverhamptonowi i Evertonowi. Niesatysfakcjonująca zdobycz może zmusić przedstawicieli West Hamu do pożegnania się ze szkockim szkoleniowcem.

West Ham United w przypadku rozstania się z Moyesem chciałby zatrudnić uznanego szkoleniowca. Na liście kandydatów znajdują się Marcelo Bielsa, Mauricio Pochettino i Thomas Tuchel. Cała trójka pozostaje obecnie bez pracy. 

Zobacz także: Fabiański dwa razy wyciągał piłkę z siatki, West Ham zawiódł

Komentarze