De Gea przystał na propozycję Man Utd

David De Gea ostatnio nie ma dobrej pozycji negocjacyjnej w sprawie rozmów dotyczących nowego kontraktu. Hiszpański bramkarz w trakcie minionego weekendu stracił siedem bramek. The Telegraph podało natomiast, że zawodnik jest otwarty na obniżenie swojej pensji, chcąc kontynuować karierę w Manchesterze United.

David De Gea
fot. PressFocus Na zdjęciu: David De Gea
  • Wciąż niejasna jest przyszłość Davida De Gei
  • Nowe informacje na temat Hiszpana przekazał The Telegraph
  • Obecny kontrakt 32-latka wygasa z końcem sezonu

David De Gea chce kontynuować karierę w Man Utd

David De Gea broni barw Manchesteru United od 2021 roku. 32-latek ma kontrakt ważny z angielskim klubem tylko do końca sezonu. Niemniej ta kwestia wciąż nie została wyjaśniona.

The Telegraph podaje, że rozmowy między stronami w sprawie nowego kontraktu trwają. De Gea zgodził się podobno na obniżenie swojego wynagrodzenia, chcąc jednocześnie kontynuować karierę w klubie z Old Trafford.

W każdym razie władze Man Utd nie ukrywają, że są w trakcie poszukiwania nowego bramkarza, który mógłby być konkurencją dla Hiszpana. W tym sezonie De Dea wystąpił w 38 spotkaniach, w których 16 razy zachował czyste konto.

Podopieczni Erika ten Haga w najbliższy czwartek rozegra mecz w Lidze Europy. Manchester United zmierzy się z Realem Betis. Mecz odbędzie się na Old Trafford o godzinie 21:00.

Czytaj więcej: Występ Casemiro w meczu Man Utd – Betis pod znakiem zapytania

Komentarze