“Po co walczysz o TOP4, jeśli grasz w ten sposób?”

Były zawodnik Tottenhamu Hotspur, Peter Crouch udzielił dość ciekawego wywiadu po odpadnięciu Kogutów z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Anglik zastanawia się, dlaczego Spurs walczą o najlepszą czwórkę w Premier League, jeśli później tak fatalnie prezentują się na arenie międzynarodowej.

Tottenham - AC Milan
PressFocus Na zdjęciu: Tottenham - AC Milan
  • Crouch zabrał głos ws. odpadnięcia Tottenhamu z Ligi Mistrzów
  • Anglik zastanawia się nad grą Spurs
  • Koguty mocno rozczarowują w ostatnich tygodniach

Crouch skrytykował grę Tottenhamu

Tottenham przegrał w dwumeczu z AC Milan 0:1 i pożegnał się z Ligą Mistrzów. W brytyjskich mediach dużo więcej pisze się jednak o stylu gry drużyny Antonio Conte niż o samym wyniku, który aż tak zły nie był. Eksperci oraz fani nie pozostawiają suchej nitki na ekipie z północnego Londynu.

– Jaki jest sens walczenia o pierwszą czwórkę, jeśli zamierzasz występować w Lidze Mistrzów w taki sposób? Kibice chcą zobaczyć trofeum. Dajesz odpocząć zawodnikom w Pucharze Anglii, żeby lepiej przygotować się do meczu ligowego, a finalnie i tak przegrywasz oba mecze – mówił Crouch.

Harry Kane był bliski uratowania Spurs po strzale głową, ale jego strzał obronił bramkarz Milanu, Mike Maignan. Brytyjskie media sugerują, że w przypadku braku awansu do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów Anglik będzie naciskał na transfer. Zainteresowanie kapitanem reprezentacji Anglii jest duże, a napastnik ma oferty między innymi Manchesteru United czy Bayernu Monachium.

– Ile okresów przejściowych będzie musiał czekać Harry Kane? Myślę, że nikt nie powinien go winić, jeśli zdecyduje się odejść – dodał Crouch.

Zobacz również: Richarlison ostro skrytykował Antonio Conte

Komentarze