Conte odpowiada na głośny wywiad Richarlisona: ma rację

Antonio Conte zgodził się z oceną Richarlisona dotyczącą jego pierwszego sezonu w Tottenhamie i oskarżył reprezentanta Brazylii o egoizm. Napastnik nie strzelił jeszcze gola w Premier League.

Antonio Conte
PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte
  • Conte odniósł się do głośnego wywiadu Richarlisona
  • Włoch przyznał, że napastnik ma rację
  • Szkoleniowiec przyznał, że Brazylijczyk dostanie szansę gry, jeśli na nią zasłuży

Conte nie przejął się słowami Richarlisona

Richarlison po meczu Tottenhamu z Milanem udzielił mocnego wywiadu, w którym przyznał, że jego sezon jest “gówniany” i miał pretensje do Antonio Conte o zbyt małą ilość minut.

– Obejrzałem ten wywiad i nie uważam, aby Richarlison mnie krytykował – odpowiedział Antonio Conte ze spokojem.

– Powiedział: „mój sezon jest do gówniany” i ma rację, ponieważ jego sezon nie jest dobry, miał wiele kontuzji. Zaczął przygodę z nami bardzo dobrze, potem jednak doznał urazu w Lidze Mistrzów, a następnie pojechał na mistrzostwa świata i miał kolejną poważną kontuzję. Wrócił i potem znów był kontuzjowany – wyliczał szkoleniowiec Tottenhamu.

– Nie zdobył gola w Premier League, ma tylko dwa trafienia w Lidze Mistrzów i myślę, że był naprawdę szczery, mówiąc, że jego sezon nie jest dobry. Ale jego i nasz sezon jeszcze się nie skończył, a on ma czas na regenerację. Jeśli zasłuży na grę to na pewno dostanie szansę, jeśli nie, na boisku pojawi się ktoś inny. Uważam jednak, że nie powinien myśleć tylko o sobie, ponieważ wielokrotnie powtarzał “ja” zamiast “my” – podsumował Conte.

Zobacz również: PSG wydaje krocie na Neymara. Zawrotna kwota za minutę gry

Komentarze