Carrick zadedykował Solskjaerowi zwycięstwo Man Utd

Michael CArrick (z lewej) i Juan Mata
fot. PressFocus Na zdjęciu: Michael CArrick (z lewej) i Juan Mata

Manchester United pokonał w Villarreal we wtorkowy wieczór w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły wygrały 2:0 z ekipą z La Liga. Po zakończeniu spotkania tymczasowy opiekun ekipy z Old Trafford Michael Carrick zadedykował zwycięstwo Ole Gunnarowi Solskjaerowi.

  • Manchester United po bolesnej porażce z Watfordem (1:4) wrócił na zwycięski szlak we wtorkowy wieczór
  • Czerwone Diabły pokonały 2:0 Villarreal
  • Michael Carrick zadedykował Ole Gunnarowi Solskjaerowi cenne zwycięstwo ekipy z Old Trafford

Man Utd z pozytywnym impulsem po rozstaniu z Solskjaerem

Manchester United dzięki wygranej z Villarreal jest już spokojny gry w fazie pucharowej elitarnych rozgrywek. Zdecydowały o tym gole Cristiano Ronaldo i Jadona Sancho.

– Ostatnie dni nie były łatwe dla nikogo w klubie. Niemniej udało nam się wygrać i to zwycięstwo chciałbym zadedykować Ole – mówił Michael Carrick po wtorkowym starciu cytowany przez BBC Sport.

– Mieliśmy konkretne zadanie do wykonania i trzeba było się tym zająć. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu tego zwycięstwa. Naprawdę cieszę się, że wszystko potoczyło się zgodnie z planem – dodał Anglik.

– Jeśli drużyna nie jest w dobre dyspozycji, zarówno indywidualnie, jak i jako drużyna, to nie jest łatwo wyjść pokazać się z dobrej strony. Musieliśmy zatem pokazać trochę charakteru i walczyć – przekonywał Carrick.

Czasu na radość po zwycięstwie aktualni wicemistrzowie Premier League nie mają zbyt dużo. Już w najbliższą niedzielę Man Utd zmierzy się na Stamford Bridge z Chelsea, która we wtorkowy wieczór rozbiła zasłużenie na swoim obiekcie Juventus (4:0) w Lidze Mistrzów.

Czytaj więcej: Man Utd skontaktował się z byłym trenerem Barcelony

Chelsea
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28. listopada 2021 17:26.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze