Carrick opowiedział o nominacji na tymczasowego trenera Man United

Michael Carrick i Juan Mata
Pressfocus Na zdjęciu: Michael Carrick i Juan Mata

Manchester United tymczasowo prowadzi Michael Carrick. Anglik zdradził kiedy dowiedział się o swojej nowej roli w klubie.

  • Michael Carrick pełni funkcję tymczasowe trenera Manchesteru United
  • Były piłkarz Czerwonych Diabłów podkreśla, że skupia się na najbliższym spotkaniu
  • Anglik odpowiedział także na pytanie dotyczące tego, kiedy dowiedział się, że przejmuje zespół

Carrick z nową rolą w Man United

Ole Gunnar Solskjaer rozstał się z Manchesterem United, ale klub nie ma przygotowanego następcy Norwega. W związku z tym tymczasowym opiekunem został Michael Carrick, który pracował jako asystent w poprzednim sztabie. Anglik konferencję prasową zaczął od podziękować w stronę Solskjaera.

Myślę, że biorąc pod uwagę emocje, które pojawiły się wczoraj, widać było, ile dla nas znaczył. Wyniki są wszystkim w tym biznesie i nawet jeśli budujesz odpowiednie środowisko, to bez rezultatów nie dostaniesz tego na co zasługujesz. Należą się mu ogromne podziękowania od nas wszystkich – powiedział Carrick, który skupia się na tym co dzieje się teraz.

Po pierwsze, minął dopiero dzień, zaledwie 24 godziny. Mecz nie jest daleko. Jedyne o czym myślę, to najbliższe spotkanie. Nie wybiegam myślami w przyszłość. Dopóki klub mnie będzie chciał, to będę dawał z siebie wszystko – rzekł tymczasowym opiekun Manchesteru United. Jak dowiedział się on o swojej nowej roli w klubie?

Dowiedziałem się w poniedziałek rano na boisku treningowym. Nie wiedziałem nic wcześniej. Rozmawiałem z Edem, rozmawiałem z Ole. Trochę się spieszyłem, aby zorganizować trening i porozmawiać z piłkarzami. Ale poszło dobrze, jeśli weźmie się wszystko pod uwagę. Wszystko zostało załatwione z klasą. Teraz mam przygotować zespół na jutro najlepiej jak potrafię. Piłkarze będą dobrze przygotowani, zadbamy o to – zapowiedział Carrick.

Czytaj także: Ronaldo pożegnał Solskjaera. “To wybitny człowiek”

Komentarze