Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Bruce nowym menedżerem Newcastle

Nowym menedżerem Newcastle United został Steve Bruce, poinformowała oficjalna strona klubu z Premier League. 58-latek parafował z klubem z St. James Park trzyletnią umowę.

Czytaj dalej…

– Jestem zachwycony i niesamowicie dumny z tego, że zostałem mianowany menedżerem Newcastle United. To jest mój klub z czasów dzieciństwa i był to ukochany klub mojego taty, więc jest to wyjątkowy moment dla mnie i mojej rodziny – powiedział Bruce cytowany przez oficjalne stronę Srok.

– Przed nami ogromne wyzwanie, ale ja i mój sztab szkoleniowy jesteśmy na to gotowi. Podwiniemy rękawy i będziemy dawać z siebie wszystko od samego początku, aby zapewnić kibicom drużynę, z której będą mogli być dumni – dodał nowy opiekun Newcastle.

Urodzony w Corbridge trener ostatnio prowadził Sheffield Wednesday. Bruce w przeszłości był także menedżerem takich ekip jak Aston Villa, Hull City, czy AFC Sunderland.

Odnotujmy, że Newcastle w pierwszej kolejce angielskiej ekstraklasy zmierzy się z Arsenalem FC w roli gospodarza. Mecz jest zaplanowany na 11 sierpnia na godzinę 15:00.

Komentarze