Bramkarz Chelsea zwleka z decyzją. Chce znać plany nowego trenera

Edouard Mendy wciąż nie podjął decyzji na temat swojej przyszłości. Odejście z Chelsea jest możliwe, jeśli tylko pojawi się satysfakcjonująca oferta. Wcześniej jednak bramkarz chce poznać plany nowego trenera, którym najprawdopodobniej zostanie Mauricio Pochettino.

Edouard Mendy
fot. PressFocus Na zdjęciu: Edouard Mendy
  • Edouard Mendy nie jest zadowolony z roli rezerwowego i rozważa zmianę klubu
  • Chelsea również skłania się ku rozstaniu ze swoim bramkarzem
  • Zanim do tego dojdzie, Senegalczyk chce poznać plany nowego trenera

Roszady w bramce The Blues nieuniknione?

Edouard Mendy był kluczową postacią Chelsea w sezonie, w którym ta sięgnęła po Ligę Mistrzów. Obecna kampania nie jest dla niego natomiast udana. Kepa Arrizabalaga wykorzystał gorszą dyspozycję oraz problemy zdrowotne swojego rywala i wywalczył miejsce między słupkami. Pomimo licznych roszad na ławce trenerskiej The Blues, numerem jeden na przestrzeni całego sezonu pozostał właśnie Hiszpan.

Mendy jest przekonany, że stać go na regularną grę w mocnym europejskim klubie, zatem rola rezerwowego mu nie wystarcza. Temat jego potencjalnego odejścia przewija się w mediach już od dłuższego czasu. Fabrizio Romano potwierdza, że w przypadku satysfakcjonującej oferty obie strony będę skłaniać się ku rozstaniu.

Bramkarz reprezentacji Senegalu widzi natomiast możliwość pozostania w Londynie. Wszystko zależy od planów nowego szkoleniowca, którym najprawdopodobniej zostanie Mauricio Pochettino. Jeśli Argentyńczyk będzie chciał postawić na Kepę lub pozyskać nowego golkipera, Mendy pożegna się z The Blues.

Zobacz również: PSG ma coraz mniej czasu. Skłania się ku sensacyjnemu zakontraktowaniu byłego piłkarza

Komentarze