Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang PressFocus

“Czy on ma dzieci?” Aubameyang odpowiada na krytykę!

Pierre-Emerick Aubameyang odpowiada na krytykę Toniego Kroosa dotyczącą wcześniej zaplanowanych celebracji z użyciem dodatkowych przedmiotów. Gabończyk podkreślił, że wykonuje je ku uciesze dzieciom.

Czytaj dalej…

“Zaplanowane celebracje dają zły przykład”

– Uważam je [zaplanowane celebracje bramek – przyp. red.] za niemądre. Jeszcze gorzej, gdy zawodnicy używają do tego przedmiotów schowanych w getrach. Aubameyang raz celebrując zdobytego gola, założył na twarz maskę. To już dla mnie za wiele. Nie uważam też takiego zachowania za dobry przykład dla dzieci. Co za nonsens – niedawno powiedział Toni Kroos dla niemieckiego podcastu. Nie czekał długo na odpowiedź.

Ku radości dzieci

Aubameyang nie był zachwycony wypowiedzią zawodnika Realu Madryt. Zamieścił w sieci tweeta z wypowiedzią: Przy okazji, czy Toni Kroos ma dzieci? Niech pamięta, że kilkukrotnie zrobiłem je [celebracje – przyp. red.] dla mojego syna i w przyszłości to się nie zmieni. Życzę ci, byś mając dzieci, uczynił je tak szczęśliwymi, jak szczęśliwy jest ten młody uczeń. I nie zapominajcie: noście maski.

Tweeta polubił Antoine Griezmann, który nieraz celebrował bramki korzystając z ruchów tanecznych zaczerpniętych z gry Fortnite.

Francuski portal Football365 stanął w obronie Griezmanna i Aubameyanga, a Toniego Kroosa uznał za “nienadążającego za duchem czasu”, bo piłkarze celebrując gole w przebraniach superbohaterów pokazują swoją pasję do popkultury, robiąc ukłon w stronę najmłodszych fanów.

Komentarze