Emirates Stadium
Emirates Stadium fot. Wojciech Witkowski

Aubameyang i Lacazette mogą opuścić Arsenal

Arsenal FC bardzo słabo spisuje się obecnym sezonie Premier League. Jeśli Kanonierzy nie zwolnią menedżera Unai’a Emery’ego, to klub będą chcieli opuścić Pierre-Emerick Aubameyang i Alexandre Lacazette – donosi Daily Mail.

Czytaj dalej…

Obaj napastnicy prowadzą rozmowy z klubem z północnego Londynu na temat przedłużenia swoich kontraktów. Brytyjski dziennik informuje, że żaden z nich nie parafuje nowej umowy w obecnej sytuacji. Obaj bowiem chcą występować w Lidze Mistrzów, a obecnie Arsenalowi do niej bardzo daleko.

Daily Mail donosi, że zawodnicy nie są zadowoleni z metod pracy hiszpańskiego szkoleniowca. Wielu z nich uważa, że jego konserwatywne podejście do meczów może sprawić, że nie awansują do Ligi Mistrzów. Z tego powodu zaczynają rozważać rozstanie z klubem.

Spekuluje się, że Arsenal musiałby zapłacić hiszpańskiemu menedżerowi około czterech milionów funtów rekompensaty po jego zwolnieniu. “Kanonierzy” nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu meczów ligowych. Zajmują ósme miejsce w tabeli ze stratą ośmiu punktów do czwartej Chelsea FC.

Komentarze