Arsene Wenger wskazał, kto zostanie mistrzem Anglii

"Arsenal ma zdolność, ale musi udowodnić, że potrafi to zrobić teraz, w tym sezonie" - mówi Arsene Wenger i wskazuje właśnie "Kanonierów" jako faworyta do wygrania Premier League.

Arsene Wenger
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Arsene Wenger
  • Rozpoczyna się decydująca faza sezonu w Premier League
  • O mistrzostwo walczy kilka zespołów
  • Arsene Wenger wskazał swojego faworyta w walce o tytuł

Serce wciąż za Arsenalem

Premier League wchodzi z decydującą fazę sezonu. Do końca rozgrywek pozostało coraz mniej czasu, a niewiadomych oraz znaków zapytania wciąż jest sporo. Jednym z nich jest to, kto w tej kampanii sięgnie po mistrzowski tytuł. Kandydatów jest kilku i wydaje się, że wszystko rozstrzygnie się pomiędzy Liverpoolem, Manchesterem City oraz Arsenalem. Teraz w tej kwestii swojego faworyta do mistrzostwa wskazał legendarny trener “Kanonierów”, Arsene Wenger. Jego zdaniem batalia rozstrzygnie się pomiędzy dwoma ostatnimi zespołami.

Arsenal ma zdolność, ale musi udowodnić, że potrafi to zrobić teraz, w tym sezonie. Mam nadzieję i jestem o tym przekonany, że na podstawie poprzedniego roku wyciągnęli wnioski. W poprzednim sezonie napięcie w końcówce ich dopadło, wypuścili prowadzenie, stracili mistrzostwo. Manchester City zawsze jest trudnym rywalem, mogą wrócić do gry, ale nie są tak dominującym zespołem, jak przed rokiem. To może być ten sezon dla “Kanonierów” – powiedział Wenger w rozmowie z Freddiem Ljungbergem.

Kto zostanie mistrzem Anglii?

Liverpool 34%
Manchester City 9%
Arsenal 58%
658+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Arsenal

Czytaj więcej: Tottenham wciąż nie podjął decyzji ws. wykupu piłkarza

Komentarze