Samuel Umtiti i Gareth Bale
Samuel Umtiti i Gareth Bale fot. Anadolu Agency/Hepta/Sport Pictures

Arsenal liderem w wyścigu po Umtitiego?

Według najnowszych doniesień mediów Samuel Umtiti stał się głównym celem Arsenalu FC na letnie okno transferowe. Zawodnikiem zainteresowane są również takie kluby jak Manchester United, czy AS Roma.

Czytaj dalej…

Francuski zawodnik kameruńskiego pochodzenia przegapił większą część trwającego sezonu z powodu kontuzji. Umtiti co prawda wrócił już do gry, ale jest daleki od wywalczenia sobie miejsca w wyjściowym składzie FC Barcelony, co sprawia, że zawodnik wkrótce najpewniej opuści klub z Katalonii.

Chętnych na pozyskanie Umtitiego co prawda nie brakuje, ale szef Blaugrany w osobie Josepa Bartomeu, przekonuje, że nie ma tematu sprzedaży zawodnika.

– Samuel ma ważną umowę z klubem, którą przedłużył jeszcze przed mistrzostwami świata, więc nie ma sensu rozmawiać na temat jego przyszłości – rzekł sternik Barcy cytowany przez FourFourTwo.

– Celem jest to, aby odzyskać formę po powrocie do zdrowia po kontuzji, bo zależy nam, aby mieć tego piłkarza w najlepszej możliwej dyspozycji – zaznaczył.

– Samuel i Clement Lenglet to czołowi piłkarze na swoich pozycjach, a w Barcelonie chcemy mieć najlepszych – skwitował Bartomeu.

Komentarze