Zawodnik Manchesteru City podsycił transferowe plotki

Jack Grealish
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jack Grealish

Jack Grealish zasilił w 2021 roku szeregi Manchesteru City za rekordowe 117 milionów euro, jednak daleki jest od spełnienia pokładanych w nim nadziei. Pojawiły się nawet plotki, według których Anglik myśli już o opuszczeniu Obywateli. Skrzydłowy podsycił je w trakcie ostatniego wywiadu.

  • Zgodnie z najnowszymi doniesieniami mediów Jack Grealish myśli już o odejściu z Manchesteru City
  • Anglik nie jest w stanie nawiązać do swojej najlepszej dyspozycji z czasów gry w Aston Villi
  • W wywiadzie dla Sky Sports stwierdził, że więcej swobody na boisku miał w ekipie The Villains

Grealish skrępowany taktycznie w Manchesterze City?

O transfer Grealisha mocno zabiegał Pep Guardiola, który widział w Angliku solidnie wzmocnienie linii ataku Manchesteru City. Jak do tej pory 27-latek nie zachwyca w zespole The Citizens, a media przebąkują już o niewypale transferowym. Trudno jednak się z tym nie zgodzić patrząc na jego liczby – tylko siedem bramek i cztery asysty w 45 meczach to dorobek mierny.

Wobec najnowszych doniesień angielskich mediów Anglik myśli już nad opuszczeniem Obywateli i zlecił swoim agentom szukanie mu nowego zespołu. Plotki dotyczące jego możliwego odejścia podsycił dodatkowo w trakcie ostatniego wywiadu. Stwierdził w nim, że większą swobodę na boisku miał w barwach Aston Villi.

– Nie gram na swoim najwyższym poziomie odkąd dołączyłem do Manchesteru City. Myślę jednak, że pokazałem na co mnie jeszcze stać. Tutaj gra mi się zupełnie inaczej niż w Aston Villi. Tam miałem nieco większej swobody na boisku – stwierdził Grealish w rozmowie ze Sky Sports. 

Mimo krytyki ze strony kibiców i mediów Guardiola wciąż wierzy w Grealisha, a skrzydłowy otrzymał także powołanie na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Anglii.

Przeczytaj także: Manchester City przeznaczył ogromne pieniądze na Anglika, który rozważa odejście

Komentarze