Skrzydłowy wciąż poza kadrą Manchesteru United

Jadon Sancho
Pressfocus Na zdjęciu: Jadon Sancho

Jadon Sancho od początku sezonu mierzy się z poważnymi problemami w sferze mentalnej. Z tego powodu piłkarz udał się nawet na leczenie do Holandii. Anglik zdążył wrócić już do Manchesteru, jednak jak zdradził Erik ten Hag, wciąż znajduje się poza kadrą Czerwonych Diabłów na najbliższy mecz.

  • Jadon Sancho od kilku miesięcy pozostaje poza kadrą Manchesteru United
  • Anglik w ostatnich tygodniach przepracowywał problemy na tle psychiczno-mentalnym w placówce w Holandii
  • Erik ten Hag przekazał, że Anglik nie będzie dostępny na mecz z Nottingham Forest

Nie widać końca problemów Jadona Sancho

Ogromny regres po transferze do Manchesteru United zanotował Jadon Sancho. Anglik ma spore problemy z zaadoptowaniem się do angielskiego futbolu. Mocno wpłynęło to na psychikę zawodnika, który w celu przepracowania problemów psychicznych i mentalnych udał się do specjalnego ośrodka w Holandii. 

Zawodnik od 22 października pozostaje poza kadrą Czerwonych Diabłów. Od tej pory opuścił już 17 kolejnych meczów Manchesteru United. 22-latek wrócił już z leczenia, jednak jak zdradził Erik ten Hag, nie będzie jeszcze dostępny na najbliższy mecz przeciwko Nottingham Forest. 

– Wszyscy zawodnicy, którzy nie byli dostępni na mecz z Arsenalem, a więc Dalot, Martial i Sancho, nie zagrają też przeciwko Nottingham Forest – przekazał Holender.

Do kadry meczowej wraca natomiast Casemiro, którego brak w starciu z Kanonierami był mocno odczuwalny. Brazylijczyk odbył karę zawieszenia za żółte kartki i będzie do dyspozycji Erika ten Haga na najbliższe spotkanie ligowe. 

Sprawdź również: Pomocnik zimą nie opuści Manchesteru United

Komentarze