Anglia zachwycona Kiwiorem. Pochwały od znanego eksperta

Alan Smith, który rozegrał 264 mecze w barwach Arsenalu, jest kolejną znaną osobą komplementującą Jakuba Kiwiora. Polski defensor znów błysnął w meczu Kanonierów, notując asystę.

Jakub Kiwior
Obserwuj nas w
IMAGO / Nikel Keene Na zdjęciu: Jakub Kiwior
  • Kiwior przebił się do składu Arsenalu
  • W tym sezonie strzelił już gola i ma trzy asysty
  • Polak jest chwalony przez media i ekspertów

Alan Smith pod wrażeniem gry Kiwiora

Znakomita passa Jakuba Kiwiora trwa w najlepsze. Do poniedziałkowego wieczoru miał on w swoim dorobku gola i dwie asysty. W starciu z Sheffield United, wygranym przez Arsenal 6:0, błysnął ponownie. Polski zawodnik asystował przy jednym z trafień. Docenił go dawny gracz Kanonierów, Alan Smith.

POLECAMY TAKŻE

– Im więcej Jakub gra w koszulce Arsenalu, tym lepiej się prezentuje. Czyni progres z meczu na mecz – stwierdził aktualny ekspert telewizyjny, cytowany przez BBC Sport.

Jakub Kiwior cieszy się obecnie dużym zaufaniem menedżera Mikela Artety. Doceniają go też dziennikarze, którzy w skali od 1 do 10 na ogół wystawiali mu po poniedziałkowym meczu notę 7. Otrzymał takową choćby od znanego portalu goal.com.

Polaka chwalą także dziennikarze klubowego serwisu “Arsenal Insider”. Po meczu z Sheffield napisano: “Rzeczywiście, trzeba się zgodzić z Alanem Smithem, że występy naszego obrońcy w ostatnich tygodniach były po prostu fantastyczne. Kiwior pretenduje do tego, by na stałe zadomowić się na lewej stronie defensywy” – skwitowano.

Komentarze