Andrzej Twarowski wkrótce zmieni redakcję, wygrała miłość do Premier League

Piłka Premier League
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłka Premier League

Andrzej Twarowski według informacji WirtualneMedia.pl kończy swoją przygodę z Cana+. Od listopada znany dziennikarz sportowy ma wzmocnić redakcję Viaplay.

  • Andrzej Twarowski kończy swoją przygodę z CANAL+
  • WirtualneMedia.pl przekonują, że kolejnym przystankiem dziennikarza będzie Viaplay
  • Znany żurnalista podobno w lipcu złożył wypowiedzenie u dotychczasowego pracodawcy

Twarowski ma trafić do Viaplay

Andrzej Twarowski w trakcie trwającego sezonu nie jest widziany w programach na antenie CANAL+. Duży wpływ na taki obrót wydarzeń miało to, że teraz Premier League dla polskich widzów emitowana jest przede wszystkim na platformie streamingowej Viaplay.

Portal WirtualneMedia.pl przekazał natomiast, że od listopada Andrzej Twarowski będzie pracował w nowej redakcji. Ma zasilić Viaplay, gdzie będzie odpowiedzialny przede wszystkim za komentowanie meczów ligi angielskiej.

Jeśli medialne doniesienia na temat przyszłości dziennikarza okażą się faktem, będzie to kolejny transfer na linii Canal+ – Viaplay. Wcześniej podobną drogę obrali Przemysław Pełka, czy Adrian Olek.

Andrzej Twarowski po raz drugi w swojej dziennikarskiej karierze może rozstać się z CANAL+ Wcześniej taki stan rzeczy miał miejsce w 2017 roku, gdy dziennikarz spróbował swoich sił w projekcie radiowym ZapinamyPasy.pl. W kolejnym roku Twarowski jednak wrócił do wczesniejszego pracodawcy.

Czytaj więcej: Zacieśniła się współpraca między CANAL+ a Viaplay, dobre wieści dla fanów Premier League

Komentarze