Dele Alli
Dele Alli fot. Grzegorz Wajda

Alli poza składem Tottenhamu. Transfer wchodzi w grę?

Jose Mourinho po raz drugi z rzędu w Premier League desygnował skład meczowy bez Dele Alliego. Media donoszą, że coraz więcej wskazuje na to, że zawodnik ten zostanie sprzedany. W grze o jego angaż jest między innymi Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Doniesienia Sky Sports kłócą się z ostatnimi deklaracjami samego menedżera Kogutów. Jose Mourinho mówił bowiem w czasie ostatnich spotkań z dziennikarzami, że Dele Alli będzie grał nadal w londyńskim klubie. – Wierzę, że Alli zostanie. Prawdę mówiąc jestem co do tego całkiem przekonany – deklarował ostatnio Mourinho.

PSG w grze o Delle Alliego

Dziwić może jednak fakt, że zawodnik nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze ligowe. Dele Allli nie zagrał w pojedynku wyjazdowym z Southampton (5:2). Nie gra też w niedzielnym spotkaniu z Newcastle United. Zdaniem Sky Sports to jasny sygnał, że Tottenham może 24-latka sprzedać.

Sky Sports donosi, że chrapkę na reprezentanta Anglii mają działacze Paris Saint-Germain. W grze o tego zawodnika są też inne znane marki na kontynencie. Pozostaje pytanie, co o całej sprawie myśli sam Alli. Czy wolałby zostać w Londynie i walczyć o miejsce w składzie czy też wygodniejszą opcją byłby dla niego transfer do innego klubu. Piłkarz nie wypowiadał się ostatnimi czasy w tej sprawie.

W tym oknie transferowym Spurs wzmocnili się pięcioma graczami. Do klubu trafili Gareth Bale, Sergio Reguilon, Matt Doherty, Pierre-Emile Hojbjerg i Joe Hart.

Komentarze