Alexis Sanchez z kolejnym słabym występem

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. fcbarcelona.cat

Manchester United poniósł we wtorek swoją pierwszą porażkę pod batutą Ole Gunnara Solskjaera, ulegając na swoim stadionie Paris Saint-Germain 0:2 w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Okazję do gry w tym spotkaniu miał Alexis Sanchez, ale reprezentant Chile nie pozostawił po sobie najlepszego wrażenia.

Czytaj dalej…

Chilijczyk we wtorkowy wieczór zaliczył kolejny słaby mecz w swoim wykonaniu, gdy pojawił się na boisku, zmieniając kontuzjowanego Jesse Lingarda.

Kilka zdań na temat postawy zawodnika zabrał opiekun Czerwonych Diabłów. Przypomnijmy, że pozyskany przez Man Utd w styczniu 2018 roku piłkarz od tamtej pory zaliczył tylko pięć trafień dla ekipy z Old Trafford. Ole Gunnar Solskjaer przekonywał jednak, że to zawodnik mający duże umiejętności, ale musi uwierzyć w sobie.

– Nic nie mogę zrobić z Alexisem, musi sam odzyskać formę, wierząc w swoje umiejętności. W każdym razie my wiemy, że to zawodnik o dużych umiejętnościach – mówił menedżer Man Utd cytowany przez FourFourTwo.

Warto dodać, że w ostatnim czasie media na Wyspach Brytyjskich przekonywały, że dni Alexisa Sancheza w szeregach aktualnych wicemistrzów Anglii są policzone i zawodnik latem zmieni barwy klubowe.

Komentarze