Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w bonusie bukmacherskim oznacza typowanie z potencjalną możliwością odzyskania zagranej stawki. Kiedy obstawiasz u bukmachera bez ryzyka, to wiesz, że możesz liczyć na zwrot stawki. Kiedy bonus ten pojawi się na twoim koncie? Jeśli przegrasz kupon podlegający promocji bez ryzyka. Wydaje nam się, że już na początku zakład bez ryzyka zdobywa uznanie u wielu typerów, bo nie trzeba głębokiej analizy, żeby zauważyć, że to się może opłacić. W ofercie bez ryzyka możesz wygrać lub przegrać, ale nigdy nie zostaniesz spłukany!

Spis treści

Bonusy bukmacherskie bez ryzyka, to atrakcja, która najczęściej bywa skierowana dla nowych klientów. Zakładowi bez ryzyka z reguły podlega pierwszy kupon zagrany z konta głównego klienta. To jednak nie zawsze musi tak wyglądać, bo coraz częściej bukmacherzy wprowadzają akcje, że zakład bez ryzyka związany jest z kolejnym depozytem lub promocją dla stałych graczy.

Podpytując graczy wiemy, że zakład bez ryzyka ma równie dużą popularność, co bonus bez depozytu u bukmacherów. Promocje te z punktu widzenia typera mają wiele plusów, ale oczywiście różnią się od siebie. W zakładzie bez ryzyka użytkownik powinien dokonać wpłaty własnych środków, z kolei we freebecie bez depozytu taki warunek nie jest wymagany.

Obstawianie bez ryzyka daje użytkownikowi zakładów bukmacherskich komfort, ponieważ może pozwolić sobie na porażkę, a i tak nie straci zainwestowanej stawki. To rzadkość w typowaniu u bukmacherów, więc kiedy pojawia się taka okazja, to warto z niej skorzystać!

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów 2023

Zakłady bez ryzyka to promocje, które znajdziesz w bonusach na start zakładając konto u bukmachera. Oferty gry z bonusem cashback pojawiają się też w dalszej aktywności typera przy okazji wybranych meczów piłki nożnej, turniejów mistrzowskich lub specjalnej akcji bukmachera. W głównej mierze z zakładów bez ryzyka korzysta się zaraz po rejestracji konta u bukmachera. Cashback jest jedną ze składowych ofert bonusu powitalnego. Zakład bez ryzyka może występować razem z freebetem i bonusem od wpłaty.

W 2021 roku mamy kilku bukmacherów, którzy przyznają zakłady bez ryzyka nowym klientom. Robią to firmy, które w naszym rankingu bukmacherów legitymują się dobrymi opiniami. Mowa tu o takich renomowanych operatorach jak STS i Fortuna. A do tego zakłady bez ryzyka są gotowe do odbioru w eWinner, Superbet, Betclic, forBET i LVBET.

Jak działa zakład bez ryzyka?

Mechanizm zakładów bez ryzyka sprzyja klientom, bo działanie tego bonusu jest łatwe do zrozumienia. Zdarzają się różnice między bukmacherami oferującymi zakład bez ryzyka, ale generalnie zasady tego bonusu są stałe. W gruncie rzeczy bonus cashback/zakład bez ryzyka polega na szansie wytypowania kuponu, który nawet jeśli przegra nie będzie oznaczał dla ciebie utraty stawki. Do czego można to porównać? Do ubezpieczenia stawki, jakie zyskujesz na odpowiedni kupon.

Zakład bez ryzyka krok po kroku

Potrzebny czas: 5 minuty.

Jak podstawić zakład bez ryzyka?

  1. Wybierz bukmachera z ofertą bonusu bez ryzyka

  2. Zarejestruj konto u takiego bukmachera online i sprawdź kod promocyjny

  3. Zrób pierwszą wpłatę, która będzie przeznaczona na zakład bez ryzyka

  4. Sprawdź warunki ubezpieczenia stawki i wytypuj kupon bez ryzyka

Generalizując – właśnie tak wygląda skorzystanie z zakładu bez ryzyka przez nowego klienta legalnego bukmachera. Różnice polegają na niuansach związanych z wysokością bonusu, czasem na wytypowanie kuponu i warunkami zakładu tj. kursem minimalnym, rodzajem zdarzeń itd.

W zakładzie bez ryzyka otrzymujesz bonusowy zwrot, jeśli przegrasz ten kupon wytypowany zgodnie z warunkami oferty. Dalej znów trzeba zajrzeć do regulaminu bonusu, bo część bukmacherów wymaga obrotu bonusem, a część wypłaca bonus zwolniony z obrotu.

STS – bonus bez ryzyka 100 PLN

Zakład bez ryzyka STS to bonus do 100 złotych. Oferta ta obowiązuje tylko dla czytelników goal.pl, którzy przy rejestracji konta u tego bukmachera wpiszą kod promocyjny STS: GOAL. To forma bonusu powitalnego, a żeby wytypować bez ryzyka u tego operatora – trzeba zrobić depozyt. Później masz szansę gry bez ryzyka do 100 PLN. Zdarzyła ci się porażka? W takiej sytuacji otrzymasz od STS zwrot na konto główne! W przypadku cashbacku STS bonusu nie trzeba obracać.

Fortuna

W Fortunie zwrot stawki jest o 500 PLN wyższy niż w STS! Składają się na to trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł, 200 zł i 300 zł. Brzmi bardzo atrakcyjnie! To oferta dla nowych klientów, którzy założą konto w Fortunie z naszego linku promocyjnego, który aktywuje kod promocyjny w Fortunie: GOAL. Zakład bez ryzyka Fortuna to obstawianie trzech kuponów z salda depozytowego do 100, 200 i 300 PLN. Przegrana umożliwia odebranie zwrotu, który wraca na saldo główne i również nie musi być obrócony!

eWinner

eWinner zakład bez ryzyka to ubezpieczenie stawki pierwszego kuponu do 110 PLN. Do tego bukmachera na bonus cashback również wymagany jest nasz kod promocyjny eWinner. Zwrot stawki od eWinner, jeśli nie trafisz, nie podlega obrotowi, bo jest wypłacany od razu na konto główne. Pierwszy kupon nie ma też żadnych ograniczeń z wyjątkiem tego, że powinien być obstawiony po stawce minimalnej 20 PLN.

forBET

forBET w bonusie powitalnym też daje niespodziankę w formie zakładu bez ryzyka za kod promocyjny. Ubezpieczenie stawki u tego bukmachera sięga kwoty 1200 PLN po pierwszym depozycie. Kiedy nie trafisz kuponu bez ryzyka w forBET to później musisz obrócić bonusem czterokrotnie przed wypłatą pieniędzy.

Betclic

Zakład bez ryzyka Betclic ubezpiecza stawkę do 200 PLN, ale tylko z kodem promocyjnym do Betclic goal.pl. Wykorzystanie tej oferty wymaga na kliencie rejestracji i obstawieniu pierwszego zakładu za własne środki. Później, kiedy okaże się, że przegrał – otrzyma od bukmachera Betclic zwrot stawki. Bonus w tej promocji należy obrócić osiem razy po kursie 2.00.

Superbet

W Superbet zakład bez ryzyka jest rozbity na cały tydzień grania bez ryzyka, a z wygenerowanych strat można otrzymać zwrot stawki do 3500 złotych. U bukmachera Superbet nie jest tak, że typujesz tylko jeden ubezpieczony zakład. W ofercie “tydzień bez ryzyka” masz szansę na więcej takich kuponów i łączny zwrot do 3500 PLN.

LVBET

Zakład bez ryzyka LVBET przyznaje się od trzeciego depozytu. Bez ryzyka u tego bukmachera zagrasz do kwoty 333 PLN. Zasada jest taka, żeby w LVBET korzystając z ubezpieczenia zagrać kupon z kursem minimalnym 1.75. Wypłacony zwrot nie podlega warunkom obrotu.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 2 marca 2024
  • Najwyższa oferta STS na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej

STS: lider polskich bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie STS i kod promocyjny GOAL to mocne uderzenie na start dla nowego gracza. Do odbioru czeka super bonus 300 zł za typ na gola w hitowych meczach w Europie wymienny na najwyższy zakład bez ryzyka do 100 zł! Do tego jeszcze bonusy depozytowe do 1500 zł i freebety do 60 zł!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.