PZBuk rejestracja – jak założyć konto w PZBuk?

Rejestracja w PZBuk jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil. W naszym artykule krok po kroku przeprowadzimy Cię przez ten proces. Ponadto dowiesz się, jak wygląda potwierdzenie tożsamości w PZBuk, oraz ile trwa weryfikacja. Nie zabraknie także informacji o bonusie powitalnym za rejestrację konta. W takim razie, jak założyć konto PZBuk? Sprawdźmy.

PZBuk Kod Promocyjny

Bonus freebet na start 250 zł:

250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jak założyć konto w PZBuk?

Założenie konta w zakładach bukmacherskich PZBuk nie jest czynnością mocno skomplikowaną. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi wskazówkami, a wówczas proces ten będzie niezwykle łatwy i przyjemny. Dowiesz się także jak otrzymać bonus powitalny w PZBuk.

Rejestracja konta odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, który jest dostępny po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się”. Ów przycisk znajduje się w prawym, górnym narożniku strony internetowej bukmachera.

Przedstawiamy, jak w 5 prostych krokach zarejestrować się u tego bukmachera.

Potrzebny czas: 4 minuty.

Formularz rejestracyjny składa się z kilku prostych kroków. Teraz po kolei opiszemy każdy z nich.

 1. Krok 1 – podstawowe dane

  W Pierwszym kroku rejestracji należy podać najważniejsze informacje takie jak nazwa użytkownika, wybrane hasło, adres email oraz numer telefonu kontaktowego. Na samym końcu pierwszego etapu rejestracji będziesz musiał zapoznać się także z krótką formułką o RODO i wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zgodzie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. W tym miejscu warto podkreślić, że Twoje dane są w pełni bezpieczne. Bukmacher PZBuk wykorzystuje je tylko do celów określonych w regulaminie.

  pzbuk rejestracja krok 1

 2. Krok 2 – dane osobowe

  W ten oto sposób, w pierwszym etapie rejestracji uzupełniłeś swoje podstawowe dane osobowe. Krok nr 2 to podanie kolejnych danych. W tym przypadku będą to: imię oraz nazwisko; seria i numer dowodu osobistego (paszportu); adres zamieszkania (ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość); data urodzenia; numer PESEL; kraj oraz waluta.
  Możesz też skorzystać z szybszej opcji – Moje ID – która pozwala zarejestrować się w PZBuk za pomocą konta w banku.

  pzbuk rejestracja krok 2

 3. Krok 3 – kod bonusowy

  Bukmacher PZBuk zrezygnował ze specjalnego kodu bonusowego. Wprawdzie w procesie rejestracji konta ciągle widnieje pole “Kod bonusowy (opcjonalny)”, ale nie musisz tu nic wpisywać, aby skorzystać z bonusu.

  Po uzupełnieniu wszystkich danych musisz jeszcze zaakceptować regulamin. W zgodzie z nim oświadczasz także, że jesteś pełnoletni, a wszystkie podane przez Ciebie informacje są prawdziwe.

  pzbuk rejestracja krok 3

 4. Krok 4 – limity

  Ostatni etap rejestracji to ustawienie limitów dla konta. Ujrzysz kilka pozycji, dla których będziesz mógł ustawić swój lub domyślny (proponowany przez bukmachera) limit. Rzecz jasna możesz także zrezygnować z limitów, wybierając opcję “bez limitu”:

  pzbuk rejestracja krok 4

 5. Krok 5 – potwierdzenie mailowe

  W ten sposób przebrniesz przez wszystkie kroki formularza rejestracyjnego PZBuk. Rejestracja musi zostać jeszcze przez Ciebie potwierdzona – poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego, który otrzymasz na uprzednio wskazany adres e-mail.
  Kliknąłeś w link, w mailu od PZBuk? Rejestracja została potwierdzona i teraz możesz się zalogować, dokonać pierwszej wpłaty i obstawiać zakłady. To jednak nie wszystko, co powinieneś wiedzieć. W tym momencie utworzyłeś jedynie konto tymczasowe. Ma ono kilka ograniczeń. Najistotniejsze z nich, to brak możliwości dokonywania wypłat wygranych. Jak zatem odblokować tą opcję? Zapraszamy do dalszej lektury.

Bonus za rejestrację w PZBuk

Zakłady bukmacherskie PZBuk oferują darmowy zakład w wysokości 250 zł dla nowych graczy. Jest to typowy freebet, więc warto wiedzieć, jak go dostać. Aby odebrać freebet w PZBuk na wspomnianą kwotę należy dokonać depozytu nie mniejszego niż 250 zł. Jeśli wpłata będzie niższa, również przysługuje Ci oferta powitalna od bukmachera PZBuk. Może to być też 50, 100, 150 lub 200 złotych, w zależności od wysokości 1. depozytu. Bonus za rejestrację jest dostępny dla każdego nowego użytkownika.

Ile trwa weryfikacja dokumentów w PZBuk?

Zmiany konta tymczasowego w pełnoprawne konto gracza dokonasz poprzez weryfikację swojej tożsamości. Bukmacher nie określa, ile masz czasu na dokonanie weryfikacji. Zalecamy jednak, byś dokonał jej od razu, po otworzeniu konta. Dopóki jej nie przejdziesz – nie będziesz mógł wypłacać wygranych.

Swoją tożsamość oraz rachunek bankowy (to dwie rzeczy, wymagane do pełnej aktywacji konta) możesz potwierdzić za pośrednictwem formularza na stronie internetowej bukmachera. Formularz znajdziesz w zakładce Twoje konto, pod linkiem Wyślij dokumenty.

oferta startowa w PZBuk

Potwierdzenie tożsamości

Potwierdzenie tożsamości w PZBuk odbywa się poprzez przesłanie bukmacherowi skanów dokumentu tożsamości. PZBuk dopuszcza tutaj dwie możliwości – dowód tożsamości lub paszport. Możesz dostarczyć skan lub zdjęcie, któregoś z wymienionych dokumentów. W przypadku dowodu osobistego potrzebne będzie przesłanie dwóch stron. Tak, by widoczne były imię, nazwisko, data urodzenia, adres, PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego.

Rachunek bankowy

W PZBuk rachunek bankowy zweryfikujesz w bardzo podobny sposób. Tym razem będzie potrzebny wyciąg bankowy (może być to skan papierowego wyciągu lub e-wyciąg). Na dokumencie widoczna musi być nazwa banku, a także: Twoje imię, nazwisko, adres. Wymagana jest także data dokumentu – ta nie może być starsza niż 3 miesiące. Pozostałe dane są zbędne do weryfikacji. Możesz zatem śmiało zakryć ostatnie transakcje, czy aktualny stan konta.

Zapewne zadajesz sobie pytanie w kontekście bukmachera PZBuk – ile trwa weryfikacja? Otóż uzależniona jest ona od godziny pracy konsultantów. Nie powinna jednak zająć bukmacherowi więcej niż 48 godzin. Przez tak długi czas trwa to jednak tylko w skrajnych przypadkach. Zazwyczaj w ciągu kilku godzin Twoje dokumenty zostaną zweryfikowane bądź odrzucone.

W przypadku, kiedy Twoim zdaniem proces ten się przedłuża, uruchom czat online. Nie pytaj konsultanta PZBuk ile trwa weryfikacja, ale wprost poproś o jej przyspieszenie.

Kiedy dokumenty mogą zostać odrzucone? Wówczas, gdy nie są na nich widoczne opisane powyżej dane lub gdy wysłałeś dokumenty, których legalny bukmacher nie dopuszcza. Wówczas będziesz musiał przejść powtórną weryfikację u bukmachera PZBuk. Ile trwa weryfikacja w takim przypadku? Proces wygląda dokładnie, tak samo jak za pierwszym razem.

Zobacz także:

Logowanie w PZBuk

Na początku artykułu przedstawiliśmy, jak wygląda w PZBuk rejestracja konta. Czas byś poznał, jak prezentuje się logowanie. Jakie są możliwości zalogowania się na konto oraz co możesz zrobić, w przypadku zapomnienia hasła?

Generalnie, w zakładach bukmacherskich PZBuk logowanie czy to na stronie, czy w aplikacji nie różni się niczym szczególnym.

Jeżeli korzystasz ze strony internetowej, to przycisk “Zaloguj się” znajdziesz w górnym, prawym narożniku. Do logowania posłużą Ci nazwa użytkownika lub e-mail oraz hasło.

Łatwiej sprawa ma się w przypadku aplikacji mobilnej PZBuk, która oferuje wiele udogodnień. Możesz skorzystać z logowania za pośrednictwem Touch ID, czyli przy pomocy odcisku palca. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość zapamiętania danych formularza. Oznacza to, że po każdorazowym uruchomieniu aplikacji, będzie trzeba tylko kliknąć “Zaloguj się”.

A co w przypadku gdy zapomnisz hasła? Wtedy kłania się tradycyjna już opcja “Zapomniałeś hasła?”. Na e-mail otrzymasz wskazówki, dotyczące resetu hasła. W przypadku dalszych problemów możesz skontaktować się z obsługą PZBuk. Logowanie może zostać zablokowane np. w przypadku wielu nieudanych prób. Wówczas już tylko support PZBuk będzie mógł odblokować dostęp do Twojego konta.

Dostępne metody płatności w PZBuk

Czas wyjaśnić, jak wyglądają w zakładach bukmacherskich PZBuk metody płatności.

Depozyty

Minimalna kwota depozytu to 5 złotych.

W PZBuk metody płatności dostępne do zasilenia konta to:

 • Przelewy24
 • iMoje
 • Dotpay
 • Tpay
 • BLIK
 • karty VISA oraz Mastercard

Metody płatności w PZBuk, które widzicie przedstawione powyżej pozwalają na zaksięgowanie pieniędzy w ciągu kilku minut. Jeżeli Twój bank nie obsługuje wskazanych operatorów, to przy standardowym przelewie czas oczekiwania to około 2-3 dni roboczych.

Wypłaty

Minimalna kwota wypłaty to 5 złotych.

Wypłaty środków realizowane są przez operatorów Przelewy24 oraz Dotpay. Twoje zlecenie wypłaty musi zostać zaakceptowane przez Dział Finansowy. Może zająć to do 24 godzin obsłudze PZBuk. Metody płatności do wypłat działają identycznie, jak przy okazji depozytów.

PZBuk Kod Promocyjny

Bonus freebet na start 250 zł:

250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

PZBuk rejestracja – najczęściej zadawane pytania

Jak założyć konto w PZBuk?

Założenie konta gracza w PZBuk jest bardzo łatwe. W naszym tekscie wyjaśniamy proces rejestracji krok po kroku. Wystarczy podanie podstawowych danych osobowych, numeru telefonu oraz maila.

PZBuk – jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Aby dokonać rejestracji PZBuk należy mieć ważny dowód osobisty z numerem PESEL, numer konta bankowego oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Sama rejestracja możliwa jest tylko z numerem PESEL i telefonem komórkowym. Aby jednak dokonać weryfikacji konta gracza, która umożliwia wypłatę środków niezbędny jest też skan dowodu osobistego.