Van Gaal grzmi w temacie wygranego mundialu Argentyny. “Wszystko było zaplanowane”

Louis van Gaal wrócił pamięcią do mundialu w Katarze. W ćwierćfinale turnieju jego Holandia spotkała się z Argentyną. Były selekcjoner sugeruje, że pewne decyzje sędziów nie były przypadkowe.

Louis van Gaal
fot. imago/Pro Shots Na zdjęciu: Louis van Gaal
  • Reprezentacja Argentyny wygrała zeszłoroczny mundial w Katarze
  • W ćwierćfinale turnieju przyszły triumfator mierzył się z Holandią
  • Louis van Gaal uważa, że pewne decyzje sędziów nie były przypadkowe

“Myślę, że to wszystko było zaplanowane”

Louis van Gaal nie może przeboleć porażki z Argentyną w ćwierćfinale zeszłorocznych mistrzostw świata w Katarze. O awansie do kolejnej fazy zadecydowały wówczas rzuty karne. Sam mecz był bardzo brutalny, a także miał wiele zwrotów akcji.

Były selekcjoner reprezentacji Holandii uważa, że pewne decyzje sędziowskie nie były przypadkowe. Przy okazji gali rozdania nagród dla piłkarzy Eredivisie zasugerował wręcz, że zdobycie mistrzostwa świata przez Leo Messiego i jego zespół było zaplanowane.

Kiedy widzisz, jak Argentyna zdobywała bramki i jak my zdobywaliśmy bramki, a także jak niektórzy argentyńscy gracze przekroczyli linię i nie zostali ukarani, myślę, że to wszystko było zaplanowane.

– Mam na myśli to, co powiedziałem. Czy Messi miał zostać mistrzem świata? Myślę, że tak, ale powiedziałem już wystarczająco dużo – zaznaczył.

Zobacz również: Mbappe nie zmienia zdania. Przyszłość w PSG zagrożona

Komentarze