Veratti może nie zagrać z Manchesterem United

Marco Verratti
Marco Verratti fot. Grzegorz Wajda

Thomas Tuchel może mieć powody do niepokoju przed nachodzącym starciem w ramach Ligi Mistrzów. Marco Verratti miał bowiem problem z ukończeniem swojego ostatniego treningu, a winny temu ma być uraz, który może wykluczyć zawodnika nawet na kilkanaście dni – podała stacja ESPN.

Czytaj dalej…

Marco Veratti spędził w środowym spotkaniu w ramach Pucharu Francji 76. minut na boisku, a następnie zjawił się na czwartkowym treningu swojego zespołu. Włoski pomocnik miał jednak problemy z jego ukończeniem, o czym poinformował szkoleniowiec PSG, Thomas Tuchel.

– Marco nie był w stanie ukończyć ostatniego treningu – powiedział Niemiec.

– Miał mały problem i musimy poczekać, aby podjąć decyzję o jego występie przeciwko Bordeaux w najbliższej kolejce – dodał.

– Niestety, sam nie wiem nic więcej. Wydaje się, że będzie gotowy do gry już w najbliższej kolejce, ale nie mogę niczego obiecać – kontynuował.

– Jedyne co mogę podkreślić to fakt, że nowe problemy Verrattiego nie są powiązane z poprzednim urazem kostki – zakończył.

Warto zaznaczyć, że ewentualna absencja Marco Verrattiego byłaby kolejnym ciosem w skład PSG. Kontuzjowany jest już bowiem Neymar, który może nie zagrać aż do kwietnia 2019 roku.

Przypomnijmy, że najbliższe swoje spotkanie PSG rozegra w sobotę o godzinie 17:00.

Komentarze