Memphis Depay
Memphis Depay fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Aulas: Nie mamy zamiaru sprzedawać Depaya

Memphis Depay cały czas nie rozwiązał swojej przyszłości, będąc od jakiegoś już czasu łączonym z transferem do FC Barcelony. Tymczasem na temat zawodnika ciekawy głos na łamach jednego z portali społecznościowych zabrał prezydent Olympique Lyon, przekonując, że Holender nie powinien już zmieniać klubu.

Czytaj dalej…

Memphis Depay miałby trafić do ekipy z Katalonii, mając w szeregach teamu Ronalda Koemana zastąpić Luisa Suareza, który najpewniej niebawem zmieni klub. Okazuje się jednak, że jeszcze nie jest przesądzone, że były piłkarz Manchesteru United zmieni barwy klubowe.

“Memphis mógł wyjechać w sierpniu, ale teraz powinien zostać z nami na sezon 2020/21. Wbrew temu, co przeczytałem, nie było żadnego kontraktu z Barceloną. W interesie OL nie jest to, aby pozwolić na transfer kapitanowi po przedwcześnie zakończonej poprzedniej kampanii” – napisał Jean Michel Aulas na łamach Twittera.

Dodajmy, że Depay ma kontrakt ważny z przedstawicielem Ligue 1 do końca czerwca 2021 roku. Reprezentant Holandii w szeregach teamu z Lyonu wystąpił jak na razie w 139 spotkaniach, w których zdobył 57 bramek.

Komentarze