Ramos otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu. Jest jeden warunek

Przygoda Sergio Ramosa z Paris Saint-Germain nie musi kończyć się po tym sezonie. Doświadczony defensor otrzymał propozycję przedłużenia wygasającego kontraktu. Jeśli się zgodzi, jego pensja zredukuje się o połowę - donosi "Marca".

Sergio Ramos
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sergio Ramos
  • Paris Saint-Germain widzi możliwość dalszej współpracy z Sergio Ramosem
  • Warunkiem jest poważna redukcja dotychczasowych zarobków
  • Wcześniej Hiszpan był kuszony wielkimi pieniędzmi z Arabii Saudyjskiej

Ramos chce utrzymać się na najwyższym europejskim poziomie?

Po kolejnych niepowodzeniach w Lidze Mistrzów Paris Saint-Germain znów przejdzie latem kadrową rewolucję. Z klubem pożegna się między innymi Leo Messi, który nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Wypychany z Parc des Princes jest także Neymar, coraz bardziej skłaniający się do przeprowadzki.

Na nową umowę w Paryżu zapracował natomiast Sergio Ramos. Jego obecny kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu i do tej pory kibice spodziewali się rozstania. Trwająca kampania w wykonaniu doświadczonego Hiszpana jest dużo bardziej udana niż poprzednia, dlatego pojawił się temat kontynuowania współpracy.

Władze Paris Saint-Germain chcą, aby Ramos wciąż przewodził defensywą zespołu. Zostało mu więc zaproponowane przedłużenie kontraktu, natomiast warunki są już zupełnie inne. Jeśli legenda Realu Madryt przyjmie ofertę, jego dotychczasowe zarobki zostaną zredukowane o 50 procent.

Ramos wcześniej był kuszony ogromnymi pieniędzmi z Arabii Saudyjskiej, lecz odrzucił je z uwagi na chęć dalszych występów w najlepszych europejskich rozgrywkach.

Zobacz również: Przyszłość Kimmicha wyjaśniona. FC Barcelona wybierze spośród sześciu nazwisk

Komentarze