PSG wyrwało zwycięstwo w końcówce. Kolo Muani bohaterem [WIDEO]

PSG na Parc des Princes pokonało Nantes 2:1 w meczu 15. kolejki Ligue 1. Zwycięską bramkę dla gospodarzy w 83. minucie strzelił Randal Kolo Muani.

Bradley Barcola
IMAGO / Federico Pestellini Na zdjęciu: Bradley Barcola
  • PSG wygrało 2:1 z Nantes w spotkaniu 15. kolejki Ligue 1
  • Trzy punkty Paryżanom zapewnił Randal Kolo Muani
  • Reprezentant Francji do siatki trafił w 83. minucie

Paris Saint-Germain rzutem na taśmę pokonało Nantes

Paris Saint-Germain w sobotni wieczór na Parc des Princes podejmowało Nantes w meczu 15. kolejki Ligue 1. Paryżanie pod koniec pierwszej połowy wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Bradleya Barcoli. Były zawodnik Olympique’u Lyon popisał się indywidualną akcją i nie dał szans stojącemu między słupkami Albanowi Lafontowi.

Goście nie złożyli jednak broni i zaraz po przerwie, w 55. minucie, do wyrównania doprowadził Mostafa Mohamed. Gdy wydawało się, że Kanarki zdobędą cenny punkt, to wejście smoka z ławki rezerwowych zaliczył Randal Kolo Muani. Reprezentant Francji na boisku pojawił się w 79. minucie, a cztery minuty później ustalił wynik na 2:1 dla gospodarzy.

PSG tym samym umocniło się na pozycji lidera Ligue 1. Podopieczni Luisa Enrique mają na swoim koncie 36 punktów. Drugie jest Monaco, a trzecia Nicea.

PSG – Nantes 2:1 (1:0)

1:0 Bradley Barcola 41′

1:1 Mostafa Mohamed 55′

2:1 Randal Kolo Muani 83′