Rozmowy wchodzą w decydującą fazę, legenda zostanie w Paryżu

Marquinhos występuje w Paris Saint-Germain od prawie dziesięciu lat i śmiało można go nazwać legendą francuskiego klubu. Stoper lada moment przedłuży kontrakt z PSG do 2027 roku.

Marquinhos
PressFocus Na zdjęciu: Marquinhos
  • Marquinhos przedłuży umowę z PSG
  • Rozmowy są na końcowym etapie
  • Nowy kontrakt będzie ważny do 2027 roku

Marquinhos nigdzie się nie wybiera, kapitan zostaje na Parc des Princes

Zgodnie z najnowszymi informacjami Fabrizio Romano, negocjacje Marquinhosa z Paris Saint-Germain na temat nowego kontraktu wchodzą w decydującą fazę, a do ustalenia pozostały tylko szczegóły. Brazylijczyk miał już zaakceptować prawie wszystkie warunki przedstawione mu przez władze francuskiego klubu.

Aktualne porozumienie pomiędzy stronami wygasa 30 czerwca 2024 roku, a nowa umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2027 roku. 28-letniego stopera śmiało można nazwać legendą PSG, bowiem z powodzeniem występuje on na Parc des Princes przez prawie dziesięć lat.

76-krotny reprezentant Canarinhos przeprowadził się do Paryża w lipcu 2013 roku za 31,5 miliona euro z AS Romy. Wcześniej grał jeszcze dla macierzystego Corinthians.

Środkowy obrońca w 35 meczach aktualnej kampanii strzelił 2 bramki. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 70 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Pensja skrzydłowego problemem Realu Madryt. Możliwe wypożyczenie
Eden Hazard

Real wypożyczy Hazarda do innego klubu? Eden Hazard ostatnio udzielił wywiadu na temat swojej przyszłości, w którym stwierdził, że w tym momencie nie myśli o opuszczeniu Realu Madryt i planuje wypełnić umowę, która wciąż wiąże go z Królewskimi. Przypomnijmy, że kontrakt ex-gwiazdy Chelsea wygasa 30 czerwca 2024 roku. Inne plany wobec Belga mają włodarze Los

Czytaj dalej…

Komentarze