Kłopoty PSG z priorytetem na trenera, nowe wieści dotyczące mistrza Francji

Zinedine Zidane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Zinedine Zidane

PSG jest aktualnie w trakcie poszukiwania nowego trenera. Z klubem rozstaje się Mauricio Pochettino. Dziennikarz Romain Molina przekazał, że ostatnio propozycję giganta Ligue 1 odrzucił Zinedine Zidane.

  • Zinedine Zidane w powszechnej opinii jest głównym kandydatem do objęcia sterów nad PSG
  • Dziennikarz Romain Molina poinformował, że 49-latek odmówił mistrzom Francji
  • Utytułowany trener od rozstania z Realem Madryt pozostaje bez zatrudnienia

Kto zostanie nowym trenerem PSG?

PSG ma w swoich szeregach gwiazdy takie jak: Kylian Mbappe, Neymar, czy Lionel Messi. Aczkolwiek wciąż nie jasne jest, kto poprowadzi ekipę z Parc des Princes w kolejnej kampanii.

Najnowsze informacje dotyczące klubu z Paryża sugerują, że na pewno nie będzie to Zinedine Zidane. Były trener Realu Madryt był faworytem działaczy mistrza Ligue 1. Francuz nie był jednak zainteresowany propozycją PSG.

Zobacz także:

Dziennikarz Romain Molina przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Zidane odrzucił propozycje od mistrzów Francji. “Zidane odrzucił w tym tygodniu ofertę od PSG. Nie ma porozumienia wbrew temu, co zostało podawane. Władze klubu się nie poddają, ale czas ucieka” – napisał znany żurnalista na Twitterze.

Były opiekun Los Blancos nie jest jedynym kandydatem do pracy w ekipie z Paryża. Dyrektor sportowy PSG Luis Campos jest zwolennikiem zatrudnienia Christophe’a Galtiera, który aktualnie jest trenerem Nice.

Wcześniej The Athletic przekazał, że Mauricio Pochettino dogadał się z działaczami stołecznego klubu w sprawie rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Argentyńczyk jednocześnie nie wypełni umowy, która miała obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

Czytaj więcej: PSG i Pochettino zawarli porozumienie

Komentarze