Galtier o Messim i Neymarze: trzebać dać im czas, aby mogli wyrażać siebie

Christophe Galtier
fot. PressFocus Na zdjęciu: Christophe Galtier

PSG zaczęło oficjalnie nowy sezon 2022/2023 od spotkania o Superpuchar Francji z FC Nantes. Mistrzowie Ligue 1 bez większego kłopotu poradzili sobie z zawodnikami Kanarków, wygrywając różnicą czterech goli (4:0).

  • PSG zaczęło nowy sezon od wygrania Superpucharu Francji
  • Stołeczna ekipa wygrała pewnie z FC Nantes (4:0)
  • Po zakończeniu spotkania kilka słów na temat Lionela Messiego i Neymara wyraził Christophe Galtier

PSG z przytupem zaczęło nową kampanię

PSG pokonało przekonująco FC Nantes, a łupem bramkowym podzielili się: Lionel Messi, Neymar (dwa gole) i Sergio Ramos.

Po zakończeniu niedzielnej potyczki na temat Argentyńczyka i Brazylijczyka wypowiedział się opiekun paryżan. Christophe Galtier nie szczędził pochwał w kierunku swoich gwiazd.

Zobacz także:

– W zeszłym sezonie Neymar i Messi byli bardzo krytykowani. Oglądam jednak, jak pracują, komunikując się z nimi w nieformalnej atmosferze. Praca musi być zespołowa – przekonywał Christophe Galtier przed kamerą Prime Video cytowany przez RMC Sport.

– Po czterech, czy pięciu tygodniach pracy wszystko jest w porządku. Później przyjdzie natomiast czas, aby wyrażać siebie. Bez wątpienia Messi i Neymar mają ogromny talent – uzupełnił opiekun PSG.

Ekipa z Parc des Princes nową kampanię ligową zacznie od wyjazdowej potyczki z Clermont Foot, do której niedawno trafił Mateusz Wieteska z Legii Warszawa. Tymczasem w drugiej kolejce PSG u siebie zagra z Montpellier.

Czytaj więcej: Galtier z debiutanckim trofeum w PSG. Widowiskowy gol Neymara [WIDEO]

Komentarze