Brazylijski gwiazdor może pożegnać się z PSG

Neymar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Neymar

Neymar według informacji RMC Sport chce rozstać się z PSG. Brazylijczyk poważnie rozważa zmianę barw klubowych, a wpływ na taki obrót wydarzeń ma mieć postać prezydenta klubu Nessera Al-Khelaifiego.

  • Neymar to jedna z największych gwiazd PSG
  • RMC Sport twierdzi, że Brazylijczyk jest rozczarowany ostatnimi wypowiedziami prezydenta klubu
  • 30-latek jest gotowy na zmianę klubu

Neymar zakończy kolejny etap swojej kariery?

Neymar to wciąż najdroższy piłkarz świata. Reprezentant Brazylii dołączył do ekipy z Parc des Princes za ponad 220 milionów euro latem 2017 roku z FC Barcelony. Zawodnik nie spełnił jednak w powszechnej opinii pokładanych w nim nadziei.

RMC Sport podaje natomiast, że Neymar jest zdecydowany na zmianę klubu. Brazylijczyk jest bardzo niezadowolony z ostatnich wypowiedzi prezydenta Nassera Al-Khelaifiergo w prasie. Sternik PSG dał do zrozumienia, że od wszystkich piłkarzy bez wyjątku oczekuje w nowym sezonie większego zaangażowania.

Zobacz także:

Neymar zinterpretował słowa Al-Khelaifiego, czując, że klub go nie docenia. Tym samym Brazylijczyk może niebawem zmienić pracodawcę. 30-latek chciałby jednocześnie trafić do takiej ekipy, w której byłby uważany za lidera drużyny.

Już wcześniej pojawiły się w mediach informacje, że aktualni mistrzowie Ligue 1 planują modyfikacje w swojej kadrze. Jednocześnie kilku zawodników może rozstać się z klubem. Jednym z kandydatów do zmiany klubu jest także Neymar, który rocznie inkasuje w PSG mniej więcej 50 milionów euro.

Brazylijczyk ma umowę ważną z paryżanami do końca czerwca 2025 roku. W ostatnim sezonie 119-krotny reprezentant Brazylii rozegrał 28 spotkań, w których strzelił 13 goli, a ponadto zanotował w nich osiem asyst.

Czytaj więcej: Neymar i PSG chcą rozwodu, ale czy jest on możliwy?

Komentarze