Sześć goli w meczu Barcelony, bezbłędny Bayern – podsumowanie 6. kolejki Ligi Mistrzów

Ansu Fati
Pressfocus Na zdjęciu: Ansu Fati

We wtorek nasza uwaga skierowana była przede wszystkim na rywalizację w grupie D, gdzie przed rozpoczęciem spotkań 6. kolejki Ligi Mistrzów wszystkie cztery zespoły miały wciąż szansę na awans. Prezentujemy komplet wyników oraz strzelców wtorkowych spotkań.

Emocje do samego końca w grupie D

Niemal do ostatnich minut wtorkowych meczów rozgrywały się losy awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Tottenham po niezwykle wymagającym meczu pokonał Olympique Marsylia dzięki bramce z 95 minuty, autorstwa Pierre-Emile’a Hoejberga. Duńczyk zagwarantował Kogutom tym samym pierwsze miejsce w grupie.

Awans świętowali także piłkarze Eintrachtu Frankfurt. Orły odwróciły losy meczu ze Sportingiem, w którym przegrywały 0:1. Gole dla gości strzelili Kamada i Kolo Muani, a ich rywale mogą mówić o ogromnym rozczarowaniu. Sporting przed tym meczem zajmował drugie miejsce i miał awans na wyciągnięcie ręki.

Liga Mistrzów: wyniki wtorkowych meczów 6. kolejki

Bayer Leverkusen – Club Brugge 0:0

FC Porto – Atletico Madryt 2:1 (2:0)