LM: znamy wyniki powtórnego losowania! Real spróbuje zatrzymać Messiego

Puchar Ligi Mistrzów na San Siro
PressFocus Na zdjęciu: Puchar Ligi Mistrzów na San Siro

UEFA została zmuszona do powtórzenia losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów przez błąd techniczny, jaki pojawił się podczas losowania pierwotnego. Znamy już – miejmy nadzieję – ostateczne pary pierwszej rundy fazy pucharowej najbardziej elitarnych rozgrywek na świecie.

  • W poniedziałek o godzinie 15.00 odbyło się ponowne losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów
  • Poznaliśmy już ostateczne pary pierwszej rundy fazy pucharowej tegorocznej edycji
  • Jak się okazało, już na starcie fazy pucharowej nie zabraknie hitów. Największym z nich wydaje się nadchodzący pojedynek pomiędzy PSG a Realem Madryt

Liga Mistrzów – znamy ostateczne pary 1/8 finału!

UEFA zaliczyła w poniedziałek wielką wpadkę wizerunkową. Rozlosowano już pary 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale przez błędy techniczne zdecydowano o jego unieważnieniu. Ponowne losowanie odbyło się jeszcze w ten sam dzień, kilka godzin później. Ostatecznie po godzinie 15:00 rozlosowano ostateczne, miejmy nadzieję, pary pierwszej rundy fazy pucharowej Champions League. Wydaje się, że druga próba oficjeli UEFA dała bezstronnym kibicom więcej szlagierów. Ciekawie zapowiadają się pojedynki Atletico z Manchesterem United czy Interu Mediolan z Liverpoolem. Największym hitem wydaje się jednak powrót Leo Messiego do Hiszpanii. Jego PSG zmierzy się bowiem z rozpędzonym Realem Madryt.

Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów 2021/2022:

RB Salzburg – Bayern Monachium

Sporting – Manchester City

SL Benfica – Ajax Amsterdam

ChelseaLille OSC

Atletico Madryt Manchester United

Villarreal CFJuventus

Inter MediolanLiverpool FC

Paris Saint-GermainReal Madryt

Przypomnijmy, że pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się 15 i 16 oraz 22 i 23 lutego, a rewanże 8 i 9 oraz 15 i 16 marca 2022 roku. Więcej informacji wkrótce.

Komentarze