Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w TV oraz online?

Finał Ligi Mistrzów 2021
Finał Ligi Mistrzów 2021 Pressfocus

Liga Mistrzów wraca w tym tygodniu. Pierwsze mecze odbędą się 14 i 15 września. Sprawdź, gdzie obejrzysz najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki piłkarskie w Europie.

  • Mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów odbędą się 14 i 15 września
  • Zapoznaj się z informacją kto posiada prawa telewizyjne do tych rozgrywek
  • Sprawdź także gdzie zobaczysz spotkania online

Liga Mistrzów – kto posiada prawa telewizyjne?

Za nami wrześniowa przerwa na mecze reprezentacji, która tylko wzbudziła w kibicach głód oglądania futbolu klubowego. Liga Mistrzów przychodzi im z pomocą. Najbardziej prestiżowe klubowe rozgrywki piłkarskie w Europie wracają bowiem już w tym tygodniu.

14 i 15 września odbędą się mecze pierwszej kolejki. Już pierwszego dnia nie zabraknie hitów. Jeden z głównych kandydatów do końcowego triumfu, czyli Bayern, zmierzy się na Camp Nou z Barceloną. Z kolei obrońca pucharu Chelsea podejmie u siebie Zent Sankt Petersburg. W środę przeciwnikiem Liverpoolu na Anfield będzie Milan, a w Mediolanie Inter zagra z Realem Madryt.

Przetarg na prawa telewizyjne do pokazywania Ligi Mistrzów na najbliższe trzy edycje wygrał Polsat. Nadawca ten transmitował te rozgrywki także w poprzednich latach, na sześciu kanałach premium. Zmiany nie ma również w kontekście Telewizji Polskiej, która nabyła sublicencję na pokazywanie jednego środowego meczu na swoich antenach.

Sprawdź również: Liga Mistrzów w otwartej telewizji. TVP pokaże hit 1. kolejki

Gdzie obejrzeć Ligę Mistrzów online?

Niemniej istotna dla fanów futbolu jest informacje dotycząca tego, gdzie będą mogli oglądać Ligę Mistrzów online. Ze strony Polsatu, transmisje wszystkich spotkań będą dostępne poprzez internetową usługę Polsat Box Go. Z kolei Telewizja Polska oferuje możliwość obejrzenia wybranych przez siebie meczów za pośrednictwem strony internetowej tvpsport.pl oraz jej aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj także: Startuje najlepsza liga świata

Komentarze