Liga Mistrzów w otwartej telewizji. TVP pokaże hit 1. kolejki

Logo Ligi Mistrzów
Pressfocus Na zdjęciu: Logo Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów rusza już za niespełna tydzień. Telewizja Polska długo walczyła o pozyskanie sublicencji na te rozgrywki. Finalnie negocjacje z Polsatem zakończyły się pomyślnie.

  • Telewizja Polska ogłosiła ważny komunikat dla fanów futbolu w naszym kraju
  • W środowy wieczór kibice wciąż będą mogli oglądać mecz Ligi Mistrzów w otwartej telewizji
  • 15 września na antenach TVP zobaczymy jeden z hitów 1. kolejki

Liga Mistrzów – hity już w 1. kolejce

Aktualnie trwa przerwa reprezentacyjna. Futbol klubowy wróci jednak już za kilka dni, a wraz z nim najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie w Europie, czyli Liga Mistrzów. W ostatnich latach prawa do pokazywania tych zmagań miał Polsat. Telewizja Polska zapewniała zaś swoim widzom jej zdaniem najciekawszą środową potyczkę.

Do dnia dzisiejszego wydawało się, że mecze Ligi Mistrzów będzie można oglądać jedynie na kanałach premium Polsatu. Nadawca ten nie chciał bowiem łatwo odsprzedać TVP sublicencji. Ta walczyła jednak do samego końca i osiągnęła zamierzony cel. Nowiną tą na Twitterze pochwalił się dyrektor TVP Sport.

Nie ma zimy bez śniegu i środowych wieczorów bez Champions League w TVP Sport. Najlepsza kaszanka świata przez najbliższe dwa sezony na dotychczasowych zasadach w Telewizji Polskiej. Zaczynamy od Inter – Real! – przekazał Marek Szkolnikowski.

Telewizja Polska na swoich antenach pokaże zatem najciekawszy jej zdaniem środowy mecz Ligi Mistrzów. Tego dnia dojdzie do strać Manchester City-RB Lipsk, czy Liverpool – AC Milan. W otwartej telewizji kibice zobaczą zaś spotkanie Inter MediolanReal Madryt. Mecz ten odbędzie się już 15 września.

Czytaj także: UEFA wprowadza zmiany. Zaszczepieni bez testów

Komentarze