Cristiano Ronaldo z opcją gry w Lidze Mistrzów? Plotki zdementowane

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Eddie Howe odniósł się do plotek mówiących o tym, że w kontrakcie Cristiano Ronaldo istnieje specjalny zapis, który pozwoli mu na wypożyczenie do Newcastle United, jeśli popularne “Sroki” awansują do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

  • Nie milkną echa transferu Cristiano Ronaldo do Al-Nassr
  • W mediach pojawiły się spekulacje o specjalnym zapisie w umowie CR7
  • Eddie Howe zaprzeczył, jakoby istniała klauzula pozwalająca Portugalczykowi na transfer do Newcastle United

“To nie jest prawda”

Cristiano Ronaldo wczorajszego wieczoru został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik saudyjskiego Al-Nassr. Legendarnego Portugalczyka na stadionie przywitało mnóstwo tamtejszych kibiców, którzy są zachwyceni obecnością swojego idola w Arabii Saudyjskiej. CR7 na mocy kontraktu z nowym klubem wraz z dodatkami sponsorskimi zarobi nawet 200 mln euro za sezon gry.

Co ciekawe, w ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja o tym, że w umowie 37-letniego napastnika znajduje się specjalny zapis, który ma umożliwić mu przeprowadzkę do Newcastle United po zakończeniu obecnego sezonu, jeżeli “Sroki” zakwalifikowałyby się do Ligi Mistrzów. Plotkom prasy stanowczo zaprzeczył jednak szkoleniowiec angielskiego zespołu – Eddie Howe.

Życzymy Cristiano Ronaldo wszystkiego najlepszego w jego nowym rozdziale kariery. Jeśli chodzi o ten zapis, to z naszej perspektywy nie ma w tym ziarna prawdy. Taka klauzula nie istnieje – powiedział opiekun “Srok”, który na St James’ Park robi dobrą robotę.

Udział Newcastle United w następnej edycji Champions League jest bardzo prawdopodobny, ponieważ ekipa z St James’ Park obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League.

Nie należy jednak spodziewać się, że wówczas do drużyny “The Magpies” przeniesie się najlepszy strzelec tych rozgrywek – Cristiano Ronaldo – który przez najbliższe dwa lata ma grać dla Al-Nassr.

  • Czytaj więcej:
Ronaldo zagra jeszcze w Lidze Mistrzów? Zaskakujące doniesienia hiszpańskich mediów
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo przeniósł się do Arabii Saudyjskiej i podpisał z tamtejszym Al-Nassr kontrakt, który gwarantuje mu astronomiczne pieniądze. Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości znów możemy oglądać jego występy w Europie. Stanie się tak, jeśli Newcastle United wywalczy awans do Ligi Mistrzów – donosi hiszpańska “Marca”. Po rozstaniu z Manchesterem United Cristiano Ronaldo związał się

Czytaj dalej…

Komentarze