BVB wynajęła boisko treningowe w centrum Londynu za tysiąc funtów

Daily Mail informuje, że Borussia Dortmund trenowała w Londynie na wynajętym za tysiąc funtów za godzinę boisku treningowym w centrum miasta miasta przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów.

Borussia Dortmund
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Borussia Dortmund
  • Borussia trenowała przed meczem z Chelsea w centrum Londynu
  • BVB wynajęła kultowy obiekt należący do brytyjskiej armii
  • To nie pierwszy taki trening Niemców w Anglii

Borussia znów zaskoczyła w Londynie przed meczem Ligi Mistrzów

Borussia Dortmund zmierzy się z prowadzoną przez Grahama Pottera Chelsea na Stamford Bridge w rewanżowym starciu 1/8 finału Ligi Mistrzów. BVB jest w korzystniejszej sytuacji przed drugim starciem, dzięki wygranej 1:0 po trafieniu Karima Adeyemiego na Signal Iduna Park.

Borussia trenowała na Stamford Bridge w poniedziałek przygotowując się do wtorkowego hitu. Jednak we wtorek, w dniu meczu, piłkarze z Dortmund zostali przyłapani podczas rozgrzewki przed meczem na niezbyt dobrej nawierzchni Artillery Ground w Islington.

Na obiekcie odbywają się różne imprezy sportowe takie, jak rugby, krykiet czy łucznictwo. Miejsce należy do Honorable Artillery Company, która jest związana z najstarszym pułkiem armii brytyjskiej. Wynajęcie boiska w kultowym obiekcie w dzielnicy Islington kosztuje 1000 funtów za godzinę.

Oczekuje się, że piłkarze Borussii przeszli lekką sesję treningową przed pierwszym gwizdkiem arbitra, który wybrzmi o godzinie 21:00 na Stamford Bridge.

To nie pierwszy raz, kiedy niemieccy giganci bawią się w przypadkową sesję treningową w dniu meczu Ligi Mistrzów przeciwko angielskiemu klubowi. W 2014 roku piłkarze Dortmundu zostali przyłapani na treningu w Regent’s Park przed meczem fazy grupowej z Arsenalem.

Zobacz również: Chelsea – Borussia Dortmund: typy, kursy, zapowiedź (07.03.2023)

Komentarze