John van den Brom po historycznym meczu Lecha. “Wspaniały wieczór”

John van den Brom zabrał głos po historycznym awansie Lecha Poznań do ćwierćfinału Ligi Konferencji. Holenderski szkoleniowiec na konferencji prasowej wyraził zadowolenie nie tylko ze zwycięstwa 3:0 nad Djurgardens, ale także z samej gry swoich podopiecznych.

John van den Brom
PressFocus Na zdjęciu: John van den Brom
  • Lech wygrał 3:0 w rewanżowym meczu z Djurgardens
  • Kolejorz tym samym zameldował się w 1/4 finału Ligi Konferencji
  • Van den Brom wypowiedział się na temat tego spotkania

“Piszemy historię klubu, niewielu w to wierzyło, ale my wierzyliśmy.”

Lech Poznań zmiażdżył Djurgardens w dwumeczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Kolejorz przed tygodniem na własnym stadionie wygrał 2:0 ze szwedzką drużyną, a dzisiaj na wyjeździe pokonał skandynawski klub aż 3:0. Na listę strzelców wpisali się Filip Marchwiński, Nika Kwekweskiri oraz Michał Skóraś. Trener mistrza Polski John van den Brom jest bardzo zadowolony z postawy swoich piłkarzy.

Jestem bardzo zadowolony nie tylko z rezultatu, ale ze sposobu gry naszego zespołu. Na stadionie wypełnionym kibicami była fantastyczna atmosfera i człowiek rodzi się po to, by w takich meczach występować. Zrobiliśmy fantastyczną robotę, kontrolowaliśmy mecz. Czy grając 11 na 11, czy potem, gdy rywale byli w osłabieniu. Oczywiście czerwona kartka nam pomogła, ale pokazaliśmy dużo jakości, potrafiliśmy w odpowiednich momentach wykorzystać tę przewagę, strzeliliśmy trzy fantastyczne gole – powiedział John van den Brom.

  • Sprawdź również:
Lech awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji. Kiedy losowanie?
Lech Poznań

Liga Konferencji. Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się losowanie par 1/4 finału? Liga Konferencji Europy wkracza w decydującą fazę. Lech Poznań po wyeliminowaniu szwedzkiego Djurgardens (2:0, 3:0) zameldował się w ćwierćfinale tych rozgrywek. Losowanie par 1/4 finału odbędzie się już w najbliższy piątek 17 marca o godzinie 14:00 w siedzibie UEFA w szwajcarskim

Czytaj dalej…

Wspaniały wieczór dla wszystkich, również dla zawodników. Wygrać tutaj 3:0 to wiele mówi. Świetna robota piłkarzy. Piszemy historię klubu, awansowaliśmy do ćwierćfinału. Niewielu w to wierzyło, ale my wierzyliśmy. Czekamy teraz na losowanie i zobaczymy, kogo los nam przydzieli – dodał szkoleniowiec popularnego Kolejorza.

Komentarze