Lech awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji. Kiedy losowanie?

Lech Poznań dokonał czegoś historycznego - zameldował się w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy. Sprawdź, kiedy odbędzie się losowanie par 1/4 finału tych europejskich rozgrywek.

Lech Poznań
PressFocus Na zdjęciu: Lech Poznań
  • Liga Konferencji wkracza w decydującą fazę
  • Lech Poznań właśnie awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek
  • Kolejorz już jutro pozna kolejnego rywala

Liga Konferencji. Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się losowanie par 1/4 finału?

Liga Konferencji Europy wkracza w decydującą fazę. Lech Poznań po wyeliminowaniu szwedzkiego Djurgardens (2:0, 3:0) zameldował się w ćwierćfinale tych rozgrywek. Losowanie par 1/4 finału odbędzie się już w najbliższy piątek 17 marca o godzinie 14:00 w siedzibie UEFA w szwajcarskim Nyonie. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Viaplay.

Co ciekawe, wówczas poznamy również potencjalnych rywali Kolejorza w ewentualnym półfinale, bowiem rozlosowane zostaną także możliwe zestawienia 1/2 finału. W jutrzejszym losowaniu nie będzie żadnych ograniczeń – każdy może trafić na każdego.

Oprócz Lecha Poznań w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy zameldowały się również takie kluby jak KAA Gent, ACF Fiorentina, FC Basel, AZ Alkmaar, OGC Nice, Anderlecht Bruksela oraz West Ham United.

  • Czytaj więcej:
Potencjalni rywale Lecha w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Z kim zagra Kolejorz?
Mikael Ishak

Lech Poznań czeka na rywala – z kim powalczy o półfinał? Za nami spotkania 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów tegorocznej edycji tych rozgrywek. Wśród nich znalazł się Lech Poznań, który wyeliminował szwedzkie Djurgardens (2:0, 3:0). Popularny Kolejorz jutro pozna swojego rywala w 1/4 finału. Losowanie ćwierćfinałowych par odbędzie się już w

Czytaj dalej…

Komentarze