Potencjalni rywale Lecha w ćwierćfinale Ligi Konferencji. Z kim zagra Kolejorz?

Lech Poznań okazał się dużo lepszy w dwumeczu od szwedzkiego Djurgardens, dzięki czemu awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Kolejorz w kolejnej rundzie może trafić na każdego z rywali, który zameldował się w 1/4 finału. Nie ma już rozstawień.

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak
  • W piątek o godzinie 14:00 odbędzie się losowanie par 1/4 finału LKE
  • Lech Poznań pozna swojego kolejnego rywala w tych rozgrywkach
  • Sprawdź, na kogo może trafić zespół Johna van den Broma

Lech Poznań czeka na rywala – z kim powalczy o półfinał?

Za nami spotkania 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów tegorocznej edycji tych rozgrywek. Wśród nich znalazł się Lech Poznań, który wyeliminował szwedzkie Djurgardens (2:0, 3:0). Popularny Kolejorz jutro pozna swojego rywala w 1/4 finału.

Losowanie ćwierćfinałowych par odbędzie się już w najbliższy piątek 17 marca o godzinie 14:00 w siedzibie UEFA w szwajcarskim Nyonie. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay. Co ważne, tym razem nie będzie żadnych ograniczeń, bo nie ma rozstawień, a w praktyce to oznacza, że po prostu każdy może trafić na każdego.

Warto podkreślić, iż jutro poznamy także potencjalnych rywali Lecha Poznań w ewentualnym półfinale, ponieważ rozlosowane zostaną również możliwe zestawienia 1/2 finału.

Potencjalni rywale Lecha w 1/4 finału Ligi Konferencji Europy:

KAA Gent (Belgia)

ACF Fiorentina (Włochy)

FC Basel (Szwajcaria)

AZ Alkmaar (Holandia)

OGC Nice (Francja)

Anderlecht Bruksela (Belgia)

West Ham United (Anglia)

  • Czytaj więcej:
Lech awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji. Kiedy losowanie?
Lech Poznań

Liga Konferencji. Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się losowanie par 1/4 finału? Liga Konferencji Europy wkracza w decydującą fazę. Lech Poznań po wyeliminowaniu szwedzkiego Djurgardens (2:0, 3:0) zameldował się w ćwierćfinale tych rozgrywek. Losowanie par 1/4 finału odbędzie się już w najbliższy piątek 17 marca o godzinie 14:00 w siedzibie UEFA w szwajcarskim

Czytaj dalej…

Komentarze