Tabela grupy “E” po 3. kolejce, znakomita sytuacja Legii

Legia Warszawa pokonała Zrinjski Mostar 2:1 w wyjazdowym spotkaniu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. W drugim meczu grupy "E" pomiędzy AZ Alkmaar a Aston Villą padł wynik 4:1 dla Anglików. Sprawdź, jak wygląda sytuacja w tabeli.

Piłkarze Legii
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii
  • Legia Warszawa pokonała Zrinjski Mostar 2:1 w wyjazdowym spotkaniu
  • W drugim meczu grupy “E” Aston Villa pokonała AZ Alkmaar aż 4:1
  • Drużyna Kosty Runjaicia zajmuje

Aston Villa gromi AZ Alkmaar, Legia wywozi zwycięstwo z Mostaru

Legia Warszawa wraca z Montaru z kompletem punktów. Drużyna Kosty Runjaicia pokonała Zrnijski 2:1 w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, bowiem już w 30. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Nemanji Bilbija. “Wojskowi” szybko doprowadzili do wyrównania, a wynik starcia ustalił w 63. minucie Blaż Kramer.

W drugim meczu grupy “E” Aston Villa okazała się lepsza na wyjeździe od AZ Alkmaar. Drużyna prowadzona przez Unaia Emery’ego dała Holendrom solidną lekcję futbolu, pokonując ich aż 4:1.

Legia zajmuje pierwszą lokatę w swojej grupie Ligi Konferencji. Tuż za plecami polskiego zespołu plasuje się Aston Villa z takim samym dorobkiem punktowym. Miejsca 3 i 4 zajmują kolejno Zrnijski Mostar oraz AZ Alkmaar.